ایران نیک | مرکز فروش گسترده خدمات اینترنتی

این دیدگاه ایران نیک است | تفاوت بین شک و تردید و اطمینان و آسودگی خاطر از داشتن یک ارائه دهنده دور اما نزدیک...

اگر خدماتی بدون شک و تردید می خواهید به سراغ ایران نیک بیایید...

شاید بد نباشد کمی در مورد ایران نیک بدانیم سپس خرید کنیم !

ایران نیک در یک نگاه

در ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که وب سایت ایران نیک وابسته به هیچ کدام یک از سارمان ها و نهاد ها نمی باشد و کاملا به صورت خصوصی فعالیت خود را با بارگذاری وب سایت در تاریخ 1393/10/15 آغاز کرد. این وب سایت با اتکای کامل به دانش نوین تیم خود پا در این میدان گذاشته است و لذا هدف از راه اندازی این وب سایت ارائه راهکارهای نوین و مطابق با فناوری های روز و در عین حال آسان ، ارزان و مطمئن در زمینه خدمات اینترنتی به کاربران عزیز می باشد. از جمله فعالیت های اصلی مد نظر ایران نیک می توان در مرحله اول به فروش و تمدید نام های دامنه ، فروش گواهینامه های امنیتی SSL ، فروش و ارائه فضای هاستینگ ، سرور مجازی و سرور اختصاصی ، فروش لایسنس های مورد نیاز برای نصب روی سرورها و سایر خدمات مرتبط اشاره کرد. با ما باشید...

تاریخچه فعالیت ایران نیک

تیم مدیریتی ایران نیک از سال 1388 در ابعاد کوچک فعالیت خود را با انجام دادن پروژه های کوچک تحت ویندوز آغاز کرد و پس از 2 سال در سال 1390 وارد عرصه فروش اینترنتی شد و لذا فعالیت خود را در زمینه فروشگاه های اینترنتی و مدیریت سرور و خرید و فروش تجهیزات کامپیوتری آغاز کرد. همزمان با آن نیز به انجام پروژه های صنعتی سطح پایین سیستم های عامل و تست نفوذ نرم افزارهای تحت وب ، نرم افزارهای مدیریت سیستم می پرداخت. در حال حاضر نیز با دریافت نمایندگی فروش نام دامنه و سایر خدمات اینترنتی از سوی شرکت های ملی و بین المللی اقدام به فروش اینترنتی خدمات ذکر شده در قسمت قبلی کرده است.

اهداف مد نظر ایران نیک

ایران نیک از ابتدای شروع فعالیت خود در زمینه های مختلف همواره به فکر این بوده تا فعالیت های خود را با بهترین کیفیت موازی با رضایت مشتری به صورت همزمان پیش ببرد و لذا این تصمیم را می توان در سابقه فعالیتی هرکدام از پروژه های انجام شده و تعهداتی که صورت گرفته است مشاهده کرد. در زمان فعلی نیز حداکثر توان خود را برای پیش برد این هدف گذاشته است و در همین راستا با دریافت تمامی نماد ها و گواهینامه های رسمی و قانونی مورد نیاز شروع به فعالیت کرده است تا مشتریان عزیز بدون هرگونه نگرانی خریدهای خود را انجام دهند و این را مد نظر قرار دهند که ایران نیک همیشه در کنار آنها خواهد بود.

ویژگی های ایران نیک

ایران نیک همیشه بر این باور است که هر چقدر سیستم های کامپیوتری پیشرفت کنند خدمات قابل ارائه نیز باید گسترش داده شوند و به همین ترتیب کاربران نیز از این گسترش بهره گیرند. لذا همواره با فروش بیشتر محصولات ، ایران نیک به دنبال هر تغییری حتی ناچیز ، مدام قیمت ها را بروز می کند و با تغییرات دلار ، ارائه تخفیف ها و جشنواره ها این بستر را فراهم می سازد تا کاربران به وضوح تغییرات را مشاهده کرده و همراه با ایران نیک جلو روند. از جمله این تغییرات می توان به تغییرات قیمت های دامنه های اینترنتی اشاره کرد که مدام با قیمت های روز بروزرسانی می شوند. از طرف دیگر ایران نیک تمامی وب سرورها ، نرم افزارها ، ماژول ها و سایر محصولات نرم افزاری که استفاده می کند را به همراه لایسنس اصلی آنها تهیه و نصب می کند و هیچ گاه هدف ایران نیک استفاده از روش هایی همچون کرک و ... نخواهد بود و به صورت مادام آنها را بروزرسانی می کند تا امنیت هیچ یک از کاربران مورد آسیب قرار نگیرد.

برگشت به ابتدای صفحه