مرکز داده Hetzner

با مرکز داده Hetzner آلمان استفاده از سرورهای قدرتمند را با پهنای باند بالا تجربه کنید !

معرفی مرکز داده Hetzner

مرکز داده Hetzner
تاریخچه

شرکت Hetzner Online یکی از ارائه دهندگان حرفه ای و قدرتمند سرویس های وب و میزبانی می باشد که فعالیت خود را از سال 1997 شروع کرده و در کشور آلمان اقدام به احداث مراکز داده مختلف کرده است. این شرکت از ابتدا سرویس های خود را با در نظر گرفتن حداکثر کارایی و قدرت به مشتریان عمومی و اختصاصی خود عرضه می کند. فروش خدمات در این شرکت هم به صورت داخلی و بین المللی وجود دارد به این شکل که با بکارگیری کارشناسان فروش و بازاریابی حرفه ای تمامی سرویس های خود را در سراسر دنیا به فروش می رسانند ، همانطور که امروزه شاهد آن هستیم که در کشور خودمان ایران بخش قابل توجهی از سرویس های خارج از کشور بر روی مراکز داده Hetzner قرار گرفته اند. قابل ذکر است این شرکت دارای پشتیبانی بسیار قوی در سرویس های خود می باشد.

از جمله سرویس های اصلی این شرکت می توان به موارد روبرو اشاره کرد :

Dedicated Hosting, Colocation Racks, Shared Hosting, Internet Domains, SSL Certificates

شرکت Hetzner Online دارای قابلیت های خوبی در بین همکاران و مشتریان خود می باشد به این شکل که با گارانتی کردن سخت افزارهای بکار برده شده در مراکز داده ، پشتیبانی 24 ساعته ، ارائه قیمت های مناسب و ... توانسته است بازار خوبی را به خود اختصاص دهد.
ارائه سرورهای مجازی

سرور خصوصی مجازی ( Virtual Private Server ) یا همان VPS سروری می باشد که بیشتر امکانات یک سرور واقعی را داراست اما حدود سخت افزاری آن بوسیله نرم افزارهای مخصوص به صورت مجازی تعیین شده است. سرور خصوصی مجازی مناسب برای کسانی می باشد که به یک سرور اختصاصی ( Dedicated Server ) جهت وب سایت یا وب سایت های خود نیازمند می باشند ، اما توان یا توجیه اقتصادی اجاره یک سرور اختصاصی کامل را ندارند. همچنین یک سرور مجازی نسبت به یک سرور اختصاصی معادل خود در منابع سخت افزاری ، به علت استفاده از سخت افزار بهتر در سرور مادر و دسترسی به منابع اضافی در سخت افزار اشتراکی دارای کارایی بهتر و بالاتری می‌باشد. مرکز داده Hetzner نیز سرورهای مجازی اختصاصی مناسبی را برای کاربران و مشتریان خود ارائه می دهد.

ارائه سرورهای اختصاصی

شرکت Hetzner در مراکز داده‌ خود با تکیه بر تجهیزات زیربنایی ، سخت‌افزاری ، نرم افزاری و امنیتی منطبق با آخرین استانداردهای جهان ، مرکزی ایمن و کارآمد برای نگهداری و پشتیبانی از سرورهای اختصاصی سازمان ها به وجود آورده است. این مرکز داده برای افزایش رضایتمندی مشتریان و تامین امنیت سرورهای اختصاصی خود ، سرمایه‌گذاری گسترده‌ ای را در این زمینه انجام داده است و ویژگی های منحصر به فردی را برای خدمات سرور اختصاصی به وجود آورده است.

اشتراک فضای سرور

این مرکز داده با فراهم کردن فضایی منطبق بر استانداردهای جهانی و حرفه ای ، امکان اشتراک فضا را در داخل کشور برای سازمان ها و موسسات بزرگ فراهم کرده است.

این مرکز داده با داشتن امکاناتی همچون امکانات محیطی مناسب ( مجموعه ای مجهز از سرورها ، روترها و سوییچ ها و ... ) ، امکان کنترل های محیطی ( مانند کنترل درجه حرارت و رطوبت ، پیشگیری از آتش سوزی ، پیش‌بینی سیستم برق پشتیبان و ... ) و اقدامات امنیتی فوق العاده ( اقدامات امنیتی محیطی و اطلاعاتی ) محیطی امن و قابل اطمینان برای ارایه‌ی خدمات اشتراک فضا به وجود آورده است.

تنوع خدمات این مرکز داده به متقاضیان این امکان را می دهد که برای استفاده از این خدمات مطابق با نیاز خود میزان استفاده از این خدمات را مشخص کنند. به بیان دیگر شما می توانید تنها یک سرور برای استفاده از حداقل پهنای باند داشته باشید یا ترکیبی از چندین سرور شبکه با حداکثر پهنای باند. این مرکز داده در هر صورت برای هر یک از انتخاب های شما راه حل مناسبی ارایه خواهد کرد. به گونه ‌ای که بتوانید از امکانات موجود به بهترین نحو استفاده کنید. هر مشتری می تواند تجهیزات اختصاصی خود را در فضایی به مساحت دست کم 6 متر مربع در یک قفسه استاندارد با تمام امکانات تاسیساتی ، فنی ، امنیتی و پهنای باند مورد نیاز قرار دهد.

منبع : وب سایت اصلی شرکت Hetzner

برگشت به ابتدای صفحه