مرکز داده OVH

با مرکز داده OVH فرانسه استفاده از سرورهای قدرتمند را همزمان با پهنای باند و امنیت بی نظیر تجربه کنید !

معرفی مرکز داده OVH

مرکز داده Hetzner
تاریخچه

شرکت OVH فرانسه فعالیت خود را در سال 1999 آغاز کرد و عمده فعالیت این شرکت ارائه خدمات اینترنتی از جمله سرورهای اختصاصی ، سرورهای مجازی Cloud ، میزبانی وب اشتراکی ، ثبت نام دامنه ، سرویس های تماس تلفنی مبتنی بر اینترنت VOIP می باشد. این شرکت تحت قوانین حقوقی کشور فرانسه فعالیت می کند و در حال حاضر در بسیاری از کشورها دارای دفتر مدیریت و فروش می باشد و با ارائه خدمات خوب و با کیفیت خود توانسته است بازار خوبی را در سراسر دنیا به خود اختصاص دهد. شرکت OVH از همان ابتدای کار خود با گذشت زمان کم کم مراکز داده جدیدی را احداث کرد که در حال حاضر ( در سال 2015 ) حدود 17 مرکز داده قدرتمند را مدیریت می کند.

از جمله نکات کلیدی در مورد این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد :
ارائه دهنده برتر خدمات میزبانی و سرور در اروپا
سومین ارائه دهنده برتر خدمات میزبانی و سرور در جهان
میزبانی حدود 18 میلیون وب سایت تا سال 2012
ارائه حدود 180 هزار سرور تا سال 2014
ثبت کردن حدود 2 میلیون و نهصد هزار نام دامنه تا سال 2012

شرکت OVH با مدیران و تحلیلگران خود تمامی سرویس های خود را با جدیدترین نوآوری ها و فناوری های روز ارائه می دهد. این شرکت همواره با شرکای تجاری خود بهترین خدمات را در حوزه سرویس های میزبانی وب ارائه کرده است.

از جمله نکات امنیتی در مورد شرکت OVH می توان به نگهداری ایمن اطلاعات کاربران در حدود 15 سال گذشته اشاره کرد.

ارائه سرورهای مجازی

سرور خصوصی مجازی ( Virtual Private Server ) یا همان VPS سروری می باشد که بیشتر امکانات یک سرور واقعی را داراست اما حدود سخت افزاری آن بوسیله نرم افزارهای مخصوص به صورت مجازی تعیین شده است. سرور خصوصی مجازی مناسب برای کسانی می باشد که به یک سرور اختصاصی ( Dedicated Server ) جهت وب سایت یا وب سایت های خود نیازمند می باشند ، اما توان یا توجیه اقتصادی اجاره یک سرور اختصاصی کامل را ندارند. همچنین یک سرور مجازی نسبت به یک سرور اختصاصی معادل خود در منابع سخت افزاری ، به علت استفاده از سخت افزار بهتر در سرور مادر و دسترسی به منابع اضافی در سخت افزار اشتراکی دارای کارایی بهتر و بالاتری می‌باشد. مرکز داده OVH نیز سرورهای مجازی اختصاصی مناسبی را برای کاربران و مشتریان خود ارائه می دهد.

ارائه سرورهای اختصاصی

شرکت OVH در مراکز داده‌ خود با تکیه بر تجهیزات زیربنایی ، سخت‌افزاری ، نرم افزاری و امنیتی منطبق با آخرین استانداردهای جهان ، مرکزی ایمن و کارآمد برای نگهداری و پشتیبانی از سرورهای اختصاصی سازمان ها به وجود آورده است. این مرکز داده برای افزایش رضایتمندی مشتریان و تامین امنیت سرورهای اختصاصی خود ، سرمایه‌گذاری گسترده‌ ای را در این زمینه انجام داده است و ویژگی های منحصر به فردی را برای خدمات سرور اختصاصی به وجود آورده است.

اشتراک فضای سرور

این مرکز داده با فراهم کردن فضایی منطبق بر استانداردهای جهانی و حرفه ای ، امکان اشتراک فضا را در داخل کشور برای سازمان ها و موسسات بزرگ فراهم کرده است.

این مرکز داده با داشتن امکاناتی همچون امکانات محیطی مناسب ( مجموعه ای مجهز از سرورها ، روترها و سوییچ ها و ... ) ، امکان کنترل های محیطی ( مانند کنترل درجه حرارت و رطوبت ، پیشگیری از آتش سوزی ، پیش‌بینی سیستم برق پشتیبان و ... ) و اقدامات امنیتی فوق العاده ( اقدامات امنیتی محیطی و اطلاعاتی ) محیطی امن و قابل اطمینان برای ارایه‌ی خدمات اشتراک فضا به وجود آورده است.

تنوع خدمات این مرکز داده به متقاضیان این امکان را می دهد که برای استفاده از این خدمات مطابق با نیاز خود میزان استفاده از این خدمات را مشخص کنند. به بیان دیگر شما می توانید تنها یک سرور برای استفاده از حداقل پهنای باند داشته باشید یا ترکیبی از چندین سرور شبکه با حداکثر پهنای باند. این مرکز داده در هر صورت برای هر یک از انتخاب های شما راه حل مناسبی ارایه خواهد کرد. به گونه ‌ای که بتوانید از امکانات موجود به بهترین نحو استفاده کنید. هر مشتری می تواند تجهیزات اختصاصی خود را در فضایی به مساحت دست کم 6 متر مربع در یک قفسه استاندارد با تمام امکانات تاسیساتی ، فنی ، امنیتی و پهنای باند مورد نیاز قرار دهد.

منبع : وب سایت اصلی شرکت OVH

برگشت به ابتدای صفحه