تبلیغات راهی برای بهتر شناخته شدن !

با تبلیغات برنامه ریزی شده خود و کسب و کار خود را به همگان معرفی کنیم. تبلیغات در حوزه های مختلف متفاوت است چراکه مخاطبین متفاوت هستند و در نتیجه تبلیغات نیز باید متفاوت باشد.

راه کار ایران نیک

تبلیغات همیشه در کنار فعالیت پویا جوابگو است لذا در ابتدا باید سعی بر آن باشد تا با فراهم کردن زیر ساخت و بستری مناسب این میل را در کاربران و بازدید کنندگان عزیز بوجود آوریم که نسبت به شروع فعالیت در وب سایت ما اقدام کنند لذا در این شرایط است که تبلیغات جوابگو خواهد بود.

هزینه خدمات تبلیغاتی

هرکدام از خدمات ارایه شده در این قسمت توسط ایران نیک دارای پشتیبانی می باشند و در صورت مواجه با هر گونه مشکل می توانید تیکت ارسال کرده و یا با پشتیبانی تماس بگیرید.


نام خدمات توضیحات مبلغ قابل پرداخت سفارش
پلن 50 دلاری تبلیغات گوگلقیمت گذاری بر اساس کیفیت کار می باشد.1,300,000ثبت سفارش
پلن 100 دلاری تبلیغات گوگلقیمت گذاری بر اساس کیفیت کار می باشد.2,650,000ثبت سفارش
پلن 200 دلاری تبلیغات گوگلقیمت گذاری بر اساس کیفیت کار می باشد.4,750,000ثبت سفارش
پلن 300 دلاری تبلیغات گوگلقیمت گذاری بر اساس کیفیت کار می باشد.7,650,000ثبت سفارش
پلن 500 دلاری تبلیغات گوگلقیمت گذاری بر اساس کیفیت کار می باشد.12,850,000ثبت سفارش

تمامی قیمت ها به تومان هستند.

بهره وری از تبلیغات

شما می توانید با تماس با ایران نیک مشاوره های حرفه ای را در رابطه با نحوه تبلیغات کارآمد ، دریافت کنید چراکه کارشناسان ایران نیک پلن های بهینه تبلیغات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می دهند تا با کمترین هزینه بیشترین نتیجه را بگیرید. ایران نیک همچنین راهکارهایی را در برنامه نویسی در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید تنها با کد نویسی بهینه وب سایت خود را در نتایج جستجو بالا برده و مخاطبین را بدون پرداخت هیچ هزینه ای و تنها با برنامه نویسی خوب بدست آورید. با ما تماس بگیرید...

برگشت به ابتدای صفحه