با مراکز ثبت دامنه معتبر با خیال آسوده دامنه ثبت کنید !

ایران نیک در جهت ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب همیشه سعی بر آن دارد تا بهترین سرویس ها را از بهترین شرکت های مطرح دریافت کرده و در اختیار کاربران عزیز قرار دهد.

معرفی مراکز ثبت دامنه ایران نیک

ایران نیک برای ثبت دامنه های ملی و بین المللی با دریافت نمایندگی رسمی از چند شرکت مطرح ، دامنه های کاربران عزیز را به ثبت می رساند. لذا کاربران باید کاملا از این نظر آسوده خاطر باشند چراکه تمامی دامنه ها در پیشرفته ترین و قدرتمند ترین مراکز ثبت دامنه نگهداری و مدیریت می شوند. همچنین به عنوان مزیت دیگر سرویس های دامنه ایران نیک می توان به سرعت بالای اعمال تغییرات از جمله تغییرات DNS اشاره کرد.

در این قسمت به تشریح این مراکز ثبت دامنه می پردازیم.

IRNIC

ایرنیک مرکز اصلی ثبت و نگهداری دامنه‌های ملی کشور است و زیر نظر پژوهشکده دانش‌های بنیادی مدیریت می‌شود. این مرکز مدیریت تمامی نام های دامنه از جمله IR. ، زیر دامنه های آن و اسامه فارسی و ... را به عهده دارد. ایران نیک هم اکنون تمامی دامنه های ملی را تحت قوانین و مقررات این مرکز ارائه می دهد.

Resello

شرکت هلندی Resello یکی از مراکز ثبت دامنه عمومی و نماینده رسمی ICANN می باشد. این شرکت یکی از معروف ترین مراکز ثبت دامنه بین المللی در بین ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ایران می باشد. ایران نیک نیز به عنوان یک نماینده رسمی و تایید شده از سمت Resello و همچنین در جایگاه یکی از شرکای تجاری Resello ، خدمات ثبت و تمدید برخی از دامنه های بین المللی خود را توسط این شرکت انجام می دهد.

CSL Joker

شرکت آلمانی CSL که با نام تجاری Joker نیز شناخته می شود فعالیت خود را از سال 1997 آغاز کرد و در ادامه فعالیت خود از سال 2001 به عنوان نمایندگی رسمی ICANN با جدیت بیشتری به کار خود ادامه داده است. این شرکت که در قلب اروپا واقع شده است در طول کار خود میزبان تعداد زیادی از دامنه های بین المللی از سراسر جهان بوده است و جز شرکت های موفق و بی حاشیه در این زمینه می باشد. در حال حاضر ایران نیک به عنوان نمایندگی رسمی این شرکت با دریافت نمایندگی فروش از این شرکت فرایند ثبت ، تمدید و انتقال دامنه های بین المللی خود را از طریق این شرکت انجام می دهد. قابل ذکر است تمامی تخفیف های این شرکت به صورت آنلاین و لحظه ای دریافت و بر روی قیمت های قبلی اعمال می شوند و همچون قبل نیاز به استفاده از کد تخفیف برای دامنه های اینترنتی نمی باشد.

برگشت به ابتدای صفحه