با مراکز ثبت دامنه معتبر با خیال آسوده دامنه ثبت کنید !

ایران نیک در جهت ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب همیشه سعی بر آن دارد تا بهترین سرویس ها را از بهترین شرکت های مطرح دریافت کرده و در اختیار کاربران عزیز قرار دهد.

معرفی مراکز ثبت دامنه ایران نیک

ایران نیک برای ثبت دامنه های ملی و بین المللی با دریافت نمایندگی رسمی از 2 شرکت مطرح دامنه های کاربران عزیز را به ثبت می رساند. لذا کاربران عزیز باید کاملا از این نظر آسوده خاطر باشند چراکه تمامی دامنه های آنها در پیشرفته ترین و قدرتمند ترین مراکز ثبت دامنه نگهداری و مدیریت می شوند. همچنین به عنوان مزیت دیگر سرویس های دامنه ایران نیک می توان به سرعت بالای اعمال تغییرات از جمله تغییرات DNS اشاره کرد.

در این قسمت به تشریح این 2 مرکز ثبت دامنه می پردازیم.ایرنیک مرکز اصلی ثبت و نگهداری دامنه‌های ملی کشور است و زیر نظر پژوهشکده دانش‌های بنیادی مدیریت می‌شود. این مرکز مدیریت تمامی نام های دامنه از جمله IR. ، زیر دامنه های آن و اسامه فارسی و ... را به عهده دارد. ایران نیک هم اکنون تمامی دامنه های ملی را تحت قوانین و مقررات این مرکز ارائه می دهد.Resello یک شرکت هلندی و یکی از مراکز ثبت دامنه عمومی و مورد تایید Icann می‌باشد. Resello یکی از معروف‌ترین مراکز ثبت دامنه بین‌المللی در بین ارائه دهندگان خدمات اینترنتی ایران و سایر نقاط دنیا می‌باشد. ایران نیک به عنوان یک نماینده رسمی و تایید شده از سمت Resello و همچنین در جایگاه یکی از شرکای تجاری Resello ، خدمات ثبت و تمدید دامنه‌های عمومی خود را توسط این شرکت انجام می‌دهد. لازم به ذکر است دامنه های بین المللی که در ایران نیک به ثبت می رسند دارای مدیریت پیشرفته و پر سرعت هستند.

برگشت به ابتدای صفحه