ایران نیک | وبلاگ | از کار افتادن نرم افزار موبایل Skitch   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

از کار افتادن نرم افزار موبایل Skitch

27 آذر 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

تمامی کاربرانی که تا کنون از نرم افزار Skitch استفاده می کرده اند باید در نظر داشته باشند دیگر زمان آن فرا رسیده که با آن خداحافظی کنند.
این نرم افزار موبایل که هم بر روی تلفن های هوشمند اندرویدی ، تلفن های هوشمند ویندوزی و تلفن های ساخت شرکت اپل ثابل استفاده بود ، در تاریخ 22 ژانویه برابر با 2 بهمن روی تلفن های اندرویدی و iOS و ویندوز از کار خواهد افتاد.
البته بحث برای دارندگان مک جدا است و Evernote اعلام کرده که از نرم افزار خود کماکان روی این خانواده پشتیبانی می کند. در حقیقت نمی توان گفت که دقیقا Evernote ، این نرم افزار را از کار می اندازد چرا که بعد از این تاریخ هم چنان می توان از آن استفاده کرد. با این حال ، نرم افزار مورد بحث دیگر بروزرسانی دریافت نخواهد کرد و لینک های دانلود آن در فروشگاه های نرم افزاری سه سیستم عامل نام برده حذف خواهند شد.

Skitch_Application

کمپانی Evernote عنوان کرده است که آن ها به این دلیل تصمیم به متوقف کردن روند کار نرم افزار Skitch گرفتند که قابلیت هایی تقریبا مشابه را می توان در نرم افزار Evernote اصلی نیز یافت. شرکت نام برده صحبتی از دلایل پشتیبانی نرم افزار خود روی خانواده مک به میان نیاورده است و این موضوع هم چنان در پرده ای از ابهام قرار دارد.
از همه اینها گذشته شرکت Evernote هم چنین می خواهد افزونه مرورگر Clearly و نیز نرم افزار Pebble برای ساعت های هوشمند را در همان روز از کار بیندازد. Evernote دلیل از کار افتادن این نرم افزارها را نیز ، وجود نرم افزارهای مشابه با کارکردی مشابه ذکر کرده است.
در کل به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد با کنار گذاشتن نرم افزار و ابزارهای جانبی ، روی کارکرد نرم افزار اصلی خود تمرکز کند.

منبع : Engadget

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه