ایران نیک | وبلاگ | تغییر مدیر ارشد عملیات شرکت اپل   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

تغییر مدیر ارشد عملیات شرکت اپل

27 آذر 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

همانطور که در عنوان این مطلب مشاهده کردید شرکت اپل امروز طی اطلاعیه ای چند انتصاب جدید را در سطوح بالای مدیریتی خود رسانه ای کرد. بر طبق این اطلاعیه فیل شیلر علاوه بر حفظ سمت خود یعنی مدیر کل بازاریابی بین المللی ، از این پس مدیریت فروشگاه نرم افزاری اپل را هم بر عهده خواهد داشت.

Phil_Schiller

غیر از تغییر ذکر شده در بالا این شرکت دو تغییر دیگر شامل انتصاب Johny Srouji به عنوان مدیر ارشد واحد تکنولوژی های سخت افزاری و استخدام Tor Myhren تحت عنوان سرپرست بخش مراودات تجاری می شود. Tor Myhren تا پیش از این در یک شرکت تبلیغاتی با نام Grey مشغول به کار بوده است.

Jeff_Williams

بدون شک بزرگترین تغییر مدیریتی در اپل ، انتخاب جف ویلیامز به عنوان مدیر ارشد عملیاتی شرکت است. جایگاهی که تا قبل از مرگ استیو جابز تیم کوک آن را در اختیار داشت و تا به امروز خالی مانده بود. تیم کوک در بیانیه مطبوعاتی خود آورده است جف یک سر و گردن از هر مدیر عملیاتی که من تا به امروز با آن کار کردم بالاتر است.
البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که بسیاری جف ویلیامز را مرد شماره یک زنجیره عظیم تامین قطعات اپل می دانند و از او به عنوان تیم کوک دوم یاد می کنند. ویلیامز از سال ۱۹۹۸ وارد این شرکت شد و تا به امروز از مردان اصلی و البته پشت پرده اهالی کوپرتینو محسوب می شده است. البته با توجه به اینکه در یک سال اخیر بیشتر از او شنیده ایم و به عنوان یکی از مدیران ارشد اپل بیشتر در مراسم های عمومی دیده شده است به همین دلیل برخی معتقدند که به احتمال زیاد جف ویلیامز مدیرعامل بعدی و جانشین احتمالی تیم کوک در اپل خواهد بود.

منبع : Businesswire

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه