ایران نیک | وبلاگ | راه اندازی سرویس Apple Pay در چین   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

راه اندازی سرویس Apple Pay در چین

27 آذر 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

با توجه به انتشار اعلام رسمی شرکت اپل ، سرویس Apple Pay بزودی در کشور چین نیز قابل استفاده خواهد بود. اهالی کوپرتینو امروز از همکاری خود با China UnionPay ، که مسئولیت صنعت کار های بانکی چین را بر عهده دارد ، پرده برداشتند و می خواهند که سرویس پرداخت وایرلس اپل را تا اوایل سال آتی میلادی ، به این کشور آورند.
در ادامه ادی کو ، نائب رییس بخش سرویس ها و نرم افزارهای اینترنتی شرکت اپل در بیانیه ای اعلام کرده است که سرویس اپل پی تا پیش از این ، از سوی 15 بانک برتر چین مورد حمایت و پشتیبانی قرار گرفته بود اما پیش از راه اندازی این سرویس ، باید از سوی مقامات ناظر چین بررسی و تست شود.

Apple_Pay

نگاهی اجمالی به سرویس Apple Pay :
این سرویس با بهره گیری از QuickPass یعنی همان تکنولوژی پرداخت بدون سیستم توسعه داده شده از سوی UnionPay ، عمل خواهد کرد و به دارندگان آیفون 6 و نیز اپل واچ اجازه خواهد داد که پس از راه اندازی سرویس مورد بحث ، از آن در تمام فروشگاه های کشور چین بهره ببرند.

ماه گذشته ، اعلام شد که شرکت اپل می خواهد این سرویس را پیش از آغاز سال جدید چینی ، یعنی تا تاریخ 8 فوریه ، در این کشور راه اندازی کند. البته به طور کلی هنوز مشخص نیست که بررسی های مقامات چینی تا کی به طول خواهد انجامید اما شرکت اپل تمام تلاش خود را به کار بسته که این سرویس را هرچه سریع تر در چین راه اندازی کند.

منبع : Engadget

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه