ایران نیک | وبلاگ | بودجه یک میلیون دلاری برای گوگل درایو   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

بودجه یک میلیون دلاری برای گوگل درایو

29 آذر 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

شرکت گوگل با انتشار مطلبی در وبلاگ رسمی درایو خبر می دهد که امنیت کاربران برایش از اولویت زیادی برخوردار بوده و هم اکنون نیز در حال تلاش برای بالا ضریب ایمنی این سرویس است.
در همین راستا شرکت گوگل پروژه اهدای جوایز برای کشف آسیب پذیری ها را نیز ادامه خواهد داد. این روند از سوی شرکت ساکن مانتین ویو ارائه می گردد تا تیم های امنیتی خارج از گوگل ، بتوانند ضریب آسیب پذیری سرویس هایش را مورد بررسی قرار داده و در صورت کشف موارد نا امن ، جوایزی از شرکت یاد شده دریافت نمایند.

Google_Drive
در ادامه شرکت گوگل ادعا می کند که سرویس هایش توسط دیتاسنترهای سفارشی شده اداره می شوند تا تصاویر ، ویدیو ها و فایل های کاربران امنیت بالایی داشته باشند. با این حال ، بیش از ۵۰۰ متخصص مستقل امنیت خارج از این شرکت هم با طرح چنین برنامه هایی ، سرویس ها را مورد بررسی قرار داده و در صورت یافتن باگ و یا آسیب پذیری به جوایزی دست پیدا می کنند.
این شرکت تصمیم دارد تا برای حفظ امنیت این سرویس در سال آینده ، هزینه ای معادل ۱ میلیون دلار را کنار بگذارد. این رقم البته جدا از جایزه های ۲۰ هزار دلاری برای هر شخصی است که بتواند امنیت سرویس درایو را زیر سوال ببرد.
با این همه ، نباید جنبه تبلیغاتی و خبری چنین تلاش هایی را نیز از نظر دور نگه داشت. گوگل با چنین کاری و تخصیص یک میلیون دلار برای بالاتر بردن امنیت فضای ذخیره سازی خود ، بیشتر خیال کاربران را از بابت هرگونه آسیب پذیری این سیستم رفع خواهد کرد.

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه