ایران نیک | وبلاگ | فیسبوک و اسنپ چت در سال آینده   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

فیسبوک و اسنپ چت در سال آینده

4 دی 1394مدیریت ایران نیکاخبار شبکه های اجتماعیدیدگاهی وجود ندارد

بر اساس صحبت های صورت گرفته ، مارگارت بولاند از وب سایت بیزینس اینسایدر معتقد است که فیس بوک و اسنپ چت در سال آینده حوزه بازار سرگرمی های آنلاین را به طور کامل متحول خواهند کرد.
بولاند گفته است که امروز در سراسر دنیا از هر ۸ نفر ۱ نفر روزانه به اپ فیس بوک روی موبایل خود مراجعه می کند. این نسبت جمعیت زیادی را شامل می شود. دیگر نکته مورد نظر در این رابطه این است که سازندگان ویدیوها در فیس بوک در قیاس با سایر سرویس ها محتوای ویدیویی بیشتری را به اشتراک می گذارند و همه این موارد در حالی رخ می دهد که به طور سنتی همواره شبکه اجتماعی یوتوب مقصد اول برای انتشار ویدیوها بوده است.

Facebook_For_Android

بولاند همچنین باور دارد که نرم افزار اسنپ چت در سال ۲۰۱۶ خود را به عنوان یک قدرت توانمند در زمینه استریم ویدیو مطرح خواهد کرد و بعد از آنکه آنها پیشنهاد خرید وسوسه انگیز فیس بوک را رد کردند سپس تلاش نمودند ویژگی های جالبی را به محصول خود بیافزایند.
البته سال پیش رو نیز سال جذابی برای کاربران سرویس های ویدیوی آنلاین خواهد بود چراکه با نزدیک شدن چهار رقیب اصلی بازار به هم و ورود رقبای تازه ، شرکت ها مجبورند برای حفظ سهم خود تلاش بیشتری انجام داده و خدمات خود را جذاب تر نمایند.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه