ایران نیک | وبلاگ | کاهش تولیدات آیفون پس از کریسمس   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

کاهش تولیدات آیفون پس از کریسمس

10 دی 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

بر اساس گزارش های اعلام شده ، شرکت Foxconn ساعت کاری کارگران خود را به میزان معمولی کاهش داده است و دیگر اضافه کاری کمتری اتفاق می افتد. اینطور که به نظر می رسد پس از تعطیلات کریسمس ، میزان تقاضا برای تلفن های آیفون شرکت اپل چیزی در حدود 5 الی 10 درصد نسبت به پیش بینی ها کمتر خواهد بود و به همین ترتیب شرکت Foxconn نیز نیازی به ساخت آیفون های بیشتری برای اپل ندارد.
آرون رکرز ، تحلیلگر شرکت استیفل نیکولاوس می گوید که میزان تولید آیفون در این کارخانه پس از ماه سپتامبر و اکتبر یعنی در ماه نوامبر با کاهش روبرو شده است. رکرز پیش بینی نموده که شرکت اپل در سه ماهه آخر سال 2015 چیزی در حدود 74.7 میلیون دستگاه آیفون به فروش رسانده است لذا شایان ذکر است که تعطیلات کریسمس فصل مهمی برای شرکت ها محسوب می شوند.

Apple_iphone_6s

البته سال گذشته نیز شرکت اپل در طول سه ماه انتهایی توانست مبلغ 18 میلیارد دلار درآمد کسب کند که این بیشترین مبلغی است که تا به حال یک کمپانی توانسته است در فصل مالی خود درآمد داشته باشد.
از دیگر دلایل موفقیت عمده سال گذشته شرکت اپل ، افزایش اندازه نمایشگر در آیفون 6 بود چراکه بلاخره بعد از سال ها مقاومت ، اپل راضی شد تا نمایشگر آیفون ها را از 4 به 4.7 اینچ ارتقا بخشد و البته یک نسخه 5.5 اینچی هم برای علاقه مندان به فبلت ها عرض شد که با اقبال گسترده ای روبرو گشت.
اما در نهایت امسال ، دستگاه آیفون 6 اس و 6 اس پلاس تغییرات گسترده ای نسبت به آیفون 6 و 6 پلاس نداشتند و جز اضافه شدن تکنولوژی 3D Touch ، شاهد هیچ فناوری نوین و عمده ای نبودیم که شوق به خرید را در علاقه مندان ایجاد کند.

منبع : Phonearena

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه