ایران نیک | وبلاگ | نرم افزار سلفی مایکروسافت برای IOS   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

نرم افزار سلفی مایکروسافت برای IOS

10 دی 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

جدیدترین نرم افزاری که شرکت مایکروسافت برای سیستم عامل iOS تهیه کرده است نرم افزاری کارا و سودمند برای انجام وظایف معمول نیست، بلکه یک نرم افزار برای ثبت تصاویر سلفی است. این نرم افزار به سادگی هر چه تمام Microsoft Selfie نامگذاری شده و همانطور که از اسم آن بر می آید نرم افزاری برای افزایش کیفیت عکس به وسیله دستکاری بالانس رنگ ، رنگ پوست و نور در تصویر می باشد.
در ادامه باید اشاره کرد که این نرم افزار نسخه ساده تر و دقیق تری نسبت به Lumia Selfie است که مایکروسافت آن را به صورت انحصاری برای تلفن های ویندوزی خود عرضه کرده است. البته رویکردهای جدید شرکت مایکروسافت حاکی از آن است که نرم افزارهایی نظیر مایکروسافت سلفی فقط یکی از راه های بهره گیری از یادگیری ماشینی در اتفاقات روزمره است.

Microsoft_Selfie_Featured

چند ماه پیش نیز شرکت مایکروسافت با نرم افزاری این امکان را بوجود آورده بود تا سن حدودی افراد را از روی تصاویر تشخیص دهد و گرچه در برخی موارد نرم افزار مایکروسافت چندان دقیق عمل نمی کرد اما نشان می دهد که ردموندی ها مرتبا در حال تکرار این روند هستند.
اگر بخواهیم نگاهی اجمالی داشته باشیم تقریبا هر 13 فیلتری که برای تصاویر در نظر گرفته شده اند ، چیزهای اضافی موجود در تصویر را از بین برده و در مجموع ، کیفیت تصویر بهتری را در اختیار کاربر قرار می دهند. جالب است که می توانید با نگه داشتن انگشت خود روی دکمه Compare یا مقایسه ، دو تصویر را در کنار هم ببینید تا متوجه شوید عکس جدید و ادیت شده چقدر تغییر داشته است.

منبع : Phonearena

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه