ایران نیک | وبلاگ | تغییرات اساسی پیام رسان فیسبوک   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

تغییرات اساسی پیام رسان فیسبوک

25 بهمن 1394مدیریت ایران نیکاخبار شبکه های اجتماعیدیدگاهی وجود ندارد

تیم مربوط به نرم افزار پیام رسان شبکه اجتماعی فیسبوک یک لحظه هم آرام و قرار ندارد و دایم در حال بهینه سازی و ایجاد تغییرات در محصولات این شبکه اجتماعی هست. چندین وقت پیش بود که طراحی نرم افزار پیام رسان فیسبوک تا اندازه ای عوض شد و اکنون نیز، دوباره تیم طراحی این پیام رسان چندین قابلیت جدید به آن اضافه کرده است. در حال حاضر این ویژگی ها به صورت آزمایشی در دسترس تعداد محدودی از کاربران قرار دارند.
از جمله قابلیت های جدید این نرم افزار پیام رسان، ابتدا باید به پشتیبانی از چندین حساب کاربری به واسطه یک نرم افزار اشاره کنیم. در ادامه اگر به خاطر داشته باشید هفته گذشته هم اینستاگرام چنین امکانی را برای کاربران نرم افزار خود مهیا نمود تا بتوانند از چندین حساب کاربری خود در یک جا بهره مند شوند و دیگر لازم نباشد از یک حساب کاربری بیرون آمده و وارد حساب دیگری بشوند و همه آنها با یک بار لاگین نمودن در دسترس آنها قرار خواهد داشت.

Facebook_Beta

دومین ویژگی جدیدی که به این پیام رسان اضافه شده است، اضافه شدن SMS و MMS داخلی است. البته در گذشته چنین قابلیتی در قسمت پیام رسان فیسبوک وجود داشت اما از آنجا که کاربران تقریبا اصلا از آن استفاده نمی کردند، شبکه اجتماعی مورد بحث این امکان را از نرم افزار پیام رسان خود حذف کرده بود. اکنون گویا در نظر دارد نسخه 2016 آن را به صورتی کاملا متفاوت و در رقابت با دیگر نرم افزارهای پیام رسان عرضه نماید.
سرویس های Hangouts شرکت گوگل نیز در حال حاضر قابلیت ارسال و دریافت پیامک را در خود دارند اما از آنجا که چندان قابل تغییر و قابل اعتماد نیستند، احتمال اینکه شرکت ساکن مانتین ویو روند آن را به زودی غیرفعال نماید، زیاد است.
در همین راستا، باید گفت شرکت فیسبوک در حوزه برنامه های پیام رسان بسیار موفق ظاهر شده و گزینه هایی همانند واتس اپ را در اختیار دارد. اگر مسنجر بتواند قابلیت های تکست نویسی خود را به بهترین شکل ارتقا دهد، سرویس های دیگر در این حوزه را پشت سر خواهد گذاشت و به یکی از سرویس های ارتباطی محبوب در میان کاربران تبدیل خواهد شد.
علاوه بر آن، این نرم افزار پیام رسان تاکنون نوار کار سفید داشت اما در نسخه ی بعدی قرار است به رنگ آبی تغییر کند. این در حالی است که نوار بالای اپلیکیشن آبی و آیکون های درونی آن سفید خواهند بود. نوار استاتوس که تاکنون سفید بوده نیز به آبی تغییر رنگ خواهد داد.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه