ایران نیک | وبلاگ | استقبال بالای آیفون SE شرکت اپل   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

استقبال بالای آیفون SE شرکت اپل

5 اردیبهشت 1395مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

آن زمان که شرکت اپل، گوشی تلفن آیفون چهار اینچی و جدیدش را رونمایی کرد، چندان کسی به این فکر نمی کرد که این گوشی موبایل که ظاهری همانند گوشی های قدیمی این شرکت را دارد، خریداران زیادی داشته باشد. ولی بعد از زمانی کوتاه مشخص گردید که متقاضیان برای آیفون SE همچنان باید برای دریافت این تلفن هوشمند دو الی سه هفته در انتظار باشند و بر همین اساس، نظر تحلیلگران در خصوص موبایل مورد اشاره مثبت تر شده و اکنون آن را یک موفقیت می پندارند.
هم اکنون، سه هفته از عرضه ی آیفون SE سپری می شود و هنوز در ایالات متحده و چین، کاربران برای دریافت این محصول باید دو الی سه هفته انتظار بکشند.

iphone_se

اما بیشترین تقاضا برای موبایل های شرکت اپل، مربوط به آیفون ۶ پلاس می شود که در اصل، با نمایشگر ۵.۵ اینچی اش، اولین فبلت ارائه شده از سوی اپل به شمار می رفت. در زمان عرضه، کاربران برای دریافت آیفون یاد شده مجبور می شدند زمانی بین ۳ الی ۴ هفته انتظار بکشند. این در حالی بود که کاربران آیفون ۶ با تاخیر ۷ الی ۱۰ روزه مواجه می شدند. اما آیفون 6s در زمان عرضه اش تنها ۳ الی ۵ روز تاخیر خورد در حالی که همین زمان برای آیفون 6s Plus به ۲ الی ۳ هفته رسید.
بایستی به این نکته اشاره کرد که نسخه ۱۶ گیگابایت آیفون SE قیمتی برابر با ۳۹۹ دلار دارد و می توان گفت با توجه به مدل های مختلف، میانگین قیمت این محصول ۴۵۰ دلار است. بر همین اساس، اپل با فروش یک میلیون آیفون SE، می تواند ۴۵۰ میلیون دلار درآمد برای خود کنار بگذارد. حال سوال اصلی اینجاست که شرکت مورد اشاره قادر به فروش چند میلیون آیفون SE خواهد بود.
به هر حال، اپل در روز سه شنبه همین اعلام کرده است، گزارش خود از عملکرد مالی اش در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۶ را ارائه می دهد. هرچند که آیفون SE در روزهای انتهایی ماه مارس به فروش رسید و به همین دلیل می توان گفت که تاثیر بسیار اندکی بر درآمدهای سه ماهه نخست خواهد داشت. اما با این حال، در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ می توان دید که واقعا این تلفن هوشمند چه کرده و چه بازخوردی را از سوی کاربران دریافت نموده است.

منبع : Forbes

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه