ایران نیک | وبلاگ | آسیاتک برترین ارایه دهنده اینترنت پرسرعت   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

آسیاتک برترین ارایه دهنده اینترنت پرسرعت

23 اسفند 1393مدیریت ایران نیکاخبار خدمات اینترنتیدیدگاهی وجود ندارد

شرکت آسیاتک در ششمین دوره جشنواره ستاره‌های فناوری ایران که با هدف معرفی برترین‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و روباتیک برگزار می‌شود ، به عنوان برترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت ای دی اس ال کشور و به منظور ارائه خدمات و سرویس های نوین در حوزه اینترنت پرسرعت موفق به دریافت ستاره زرین نوآوری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک ، در جشنواره ستاره هاي فناوري که تنها جشن فرش قرمز حوزه فناوري کشور به شمار مي رود ، هیات داوران ششمین جشنواره ستاره های فناوری پس از بررسی های کارشناسانه به سبب ارایه خدمات و سرویس های نوین در حوزه اینترنت پرسرعت ستاره زرین نوآوری را به شرکت انتقال داده های آسیاتک اهدا کرد.
براساس این گزارش هیات داوران ششمین دوره جشنواره ستاره های فناوری ایران به سبب حضور مستمر و توانمند، ستاره زرین شخصیت برجسته این دوره از جشنواره را به محمدعلی یوسفی زاد مدیر عامل شرکت انتقال داده ها اهداء کرد.
بنابراین گزارش برای چهارمین سال متوالی است که آسیاتک با حضور در این جشنواره موفق به کسب برترین شرکت ارایه دهنده اینترنت پرسرعت کشور می شود.
سال گذشته نیز دو تندیس زرین پنجمین دوره جشنواره ستاره‌های فناوری ایران ، در بخش نوآوری و محبوبیت به شرکت انتقال داده های آسیاتک اهداء و به عنوان اپراتور برتر سرویس دهنده خدمات اینترنت پرسرعت سال 1392 انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده های آسیاتک ، در مراسم اختتامیه ششمین دوره جشنواره ستاره‌های فناوری ایران که با حضور جمع کثیری از فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور در سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، با رای هیات داوران ، براساس نتایج حاصل از اسناد ، مدارک و نظرسنجی میدانی صورت گرفته در یکسال گذشته و به سبب نوآوری و عرضه خدمات نوین، همچنین محبوبیت در میان کاربران ، شرکت آسیاتک عنوان محبوبترین و خلاقانه ترین شرکت ارائه اینترنت پرسرعت در سال 93 را از آن خود کرد.

به طور کلي نامزدهاي مورد نظر در جشنواره ستاره هاي فناوري ايران در چهار گروه فناوري اطلاعات ، فناوري ارتباطات ، فناوری روباتیک و دانش بنیان دسته بندي مي شوند که در اين دسته بندي از ارايه دهندگان کالا ، خدمات ، نوآوري ها ، چهره هاي نامدار و همچنين آينده سازان فناوري کشور تقدير بعمل آمد.

منبع : آسیاتک

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه