ایران نیک | وبلاگ | ارتقاء کیفیت اینترنت ADSL توسط مخابرات   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

ارتقاء کیفیت اینترنت ADSL توسط مخابرات

7 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار خدمات اینترنتیدیدگاهی وجود ندارد

در مورد نحوه برنامه ریزی برای ارتقاء و بهبود کیفیت اینترنت ADSL ، معاون شرکت مخابرات استان تهران گفت ارتقاء پشتیبانی و افزایش پهنای باند سرویس اینترنت ، انتقال مشترکان ADSL به حجمی و Prepaid ، راه‌اندازی Cashe Server در تمام مناطق مخابراتی و ارائه قرارداد SLA‌ به مشترکان امسال در دستور کار است. لذا با اشاره به برنامه‌های شرکت مخابرات استان تهران برای ارتقاء و بهبود کیفیت سرویس اینترنت پرسرعت در سال 1394 اظهار داشت بهبود وضعیت کیفیت و پشتیبانی و مدیریت پهنای باند اولویت شرکت مخابرات تهران برای سال جاری است.

در ادامه معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان تهران با بیان اینکه هم‌اکنون این شرکت دارای ۲۰۰ لینک STM۱ (اینترنت) است ، گفت ظرفیت پهنای باند این شرکت در سال ۹۴ افزایش خواهد یافت و همچنین Cashe Server استان البرز و منطقه ۲ راه‌اندازی شده و در سال جاری در باقی مناطق تهران نیز راه‌اندازی خواهد شد.

معاون شرکت مخابرات استان تهران تصریح کرد : افزایش رضایتمندی مشترکان با ارتقا سامانه ۲۰۲۰ ، کاهش تعداد خرابی‌ها ، افزایش سرعت رفع خرابی و ارتقای کیفیت پاسخگویی در سال جاری در دستور کار خواهد بود. وی با تاکید بر اینکه در سال جاری CRM مشترکان خانگی و تجاری ارتقاء خواهد یافت ، توضیح داد که درصدد ارائه قرار داد SLA (ضمانت‌نامه سطح کیفیت سرویس) با مشترکان خانگی هستیم.

Cache Server

Cache server یک Proxy سرور است که می‌تواند هنگام کار کردن کاربران ، سایت‌های بازدید شده توسط آنها را در خود نگهداری کند و در صورتی که کاربر دیگری بخواهد همان سایت‌ها را بازدید کند با سرعت بیشتر و صرفه جویی در پهنای باند پاسخ خود را از طریق Cache server دریافت کند. Cache server در پهنای باند صرفه جویی می‌کند و سرعت دسترسی را افزایش می‌دهد.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه