ایران نیک | وبلاگ | انتقاد مایکروسافت از بروزرسانی گوگل   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

انتقاد مایکروسافت از بروزرسانی گوگل

15 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

مدیر بخش ویندوز مایکروسافت که تری میرسون (Terry Myerson) نام دارد ، در یکی از کنفرانس‌های خود که در شهر شیکاگو برگزار شد ، از شرکت گوگل و سیستم عامل گوشی های هوشمند آن یعنی اندروید به شدت انتقاد کرد و گفت شرکت گوگل هنگام بروز رسانی ، تنها حجم زیادی از کدها را به دستگاه اندرویدی کاربران ارسال می کند و هیچ تعهدی را به کاربران نمی دهد. پس از پایان خنده جمع حاضر ، وی در ادامه افزود که شرکت گوگل هیچ مسئولیتی را در قبال عرضه بروز رسانی های خود برای سیستم عامل اندروید به عهده نمی گیرد و کاربران همواره در معرض خطر هستند.
در ادامه وی به سرعت انتقادهایی را روانه شرکت گوگل کرد و از برنامه‌های شرکت مایکروسافت برای عرضه بروز رسانی و روش تعامل با اپراتورها و سرعت بخشیدن به روند بروز رسانی گوشی ها به ویندوز 10 صحبت دقیقی انجام نداد. لازم به ذکر است که خود مایکروسافت هم طی چند سال گذشته ، سابقه‌ی خوبی در زمینه‌ی بروز رسانی سیستم‌عامل‌ ویندوز فون نداشته است. به طور مثال ، کاربرانی که از ویندوزفون 7 استفاده می ‌کردند نمی توانستند دستگاه خود را به ویندوزقون 8 ارتقاء دهند.
شرکت مایکروسافت قصد دارد تا با عرضه‌ی ویندوز 10 ، تمامی مشکلات گذشته‌ را بر طرف کرده و یک نواختی عظیمی بین دستگاه ها و سیستم عامل خود ایجاد کند.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه