ایران نیک | وبلاگ | تقویت دستیار صوتی در ویندوز ۱۰   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

تقویت دستیار صوتی در ویندوز ۱۰

18 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

جو بلیفور معاون واحد سیستم‌های عامل ویندوز در طی برگزاری کنفرانس بیلد ۲۰۱۵ مایکروسافت اطلاعات تازه‌ای را در مورد ویژگی های این سیستم عامل اعلام کرد. وی در ادامه تصریح کرد که ویندوز ۱۰ در تابستان امسال روانه بازار خواهد شد و تلاش های فراوانی با همراهی شرکت های طرف قرارداد با مایکروسافت برای بهینه سازی این ویندوز در جریان است. البته مایکروسافت برنامه هایی برای عرضه مدل های تازه XBOX ، دستگاه واقعیت افزوده هولولنز، گوشی های همراه و … دارد که قرار است در ماه های آینده در این مورد نیز اطلاع رسانی کند. قرار است مهاجرت به ویندوز ۱۰ در چند مرحله صورت بگیرد و ابتدا این ویندوز برای رایانه‌ها و سپس برای تبلت‌ها و گوشی های همراه عرضه شوند.

از جمله ویژگی های مهم ویندوز ۱۰ می توان به بهینه سازی و افزودن امکانات تازه به دستیار صوتی کورتانا اشاره کرد. این برنامه همچنین باهوش تر شده و برای اجرای فرامین پیچیده‌تری قابل استفاده است. یکی دیگر از قابلیت های جالب ویندوز ۱۰ امکان تبدیل گوشی به رایانه با استفاده از ویندوز ۱۰ است. برای این کار باید یک نمایشگر با صفحه کلید یا موشواره را با بلوتوث به گوشی متصل کنیم تا استفاده از برنامه های مختلف مانند آفیس به همان سبک همیشگی ممکن شود.
این خدمات تنها بر روی برنامه های جدید سازگار با ویندوز ۱۰ در دسترس است. اجرای نرم‌افزارهای iOS‌ و اندروید در ویندوز ۱۰ یکی دیگر از دستاوردهای مایکروسافت است. به همین منظور می توان برنامه های یاد شده را با تغییرات اندکی بر روی ویندوز قابل اجرا کرد.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه