ایران نیک | وبلاگ | استفاده وزیر ارشاد از شبکه فیسبوک   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

استفاده وزیر ارشاد از شبکه فیسبوک

23 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار شبکه های اجتماعیدیدگاهی وجود ندارد

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می گوید ، برای پاسخ به درخواست ها و مشکلات مردم و در واقع افرادی که هیچ راه ارتباطی دیگری برای ارتباط با من ندارند از شبکه اجتماعی فیس بوک استفاده می کند. وی می گوید : فیسبوک وسیله ای شده تا کسانی که به هیچ وجه من الوجوهی نمی توانند با یک وزیر ارتباط برقرار کنند ، درخواست‌ها و مشکلات خود را از این طریق با من در جریان می گذارند.


علی جنتی با اشاره به صفحه منتسب به خود در شبکه‌ اجتماعی فیسبوک و اینکه چرا دولتمردان علی رغم منع قانونی برای مردم از این شبکه های اجتماعی استفاده می‌کنند ، اظهار داشت : من به عنوان یک شهروند عادی از این شبکه اجتماعی استفاده می‌کنم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد : این روزها فیسبوک وسیله‌ای شده تا کسانی که به هیچ وجه من الوجوهی نمی توانند با یک وزیر ارتباط برقرار کنند ، درخواست ها و مشکلات خود را از این طریق با من در جریان می‌گذارند. وی در پاسخ به این سوال که یعنی شما تمامی کامنت ها و نوشته‌های مردمی در صفحه خود را مطالعه می‌کنید گفت : البته که قادر به خواندن تمامی کامنت‌ها نیستم ولی نامه‌ها و درخواست هایی را که برای من ارسال می شود را مطالعه می‌کنم ، از آنها پرینت می گیرم و در صورت لزوم دستورات لازم را ضمیمه آن می‌کنم. جنتی خاطرنشان کرد : خیلی از فیلمسازها ، هنرمندان ، اهل کتاب و اهل قلم و مردم عادی از این طریق با من در ارتباط هستند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد : حتی در طول این مدت ، برخی از مشکلات اساسی در مجموعه وزارت ارشاد که به طور طبیعی ممکن بود من متوجه آن‌ها نشوم را از طریق این مکاتبات شناسایی و با آن‌ها برخورد کرده‌ام.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه