ایران نیک | وبلاگ | بازدید باور نکردنی از نمایشگاه CES2015   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

بازدید باور نکردنی از نمایشگاه CES2015

25 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

رخدادهای اتفاق افتاده در نمایشگاه CES نشان می دهد که چقدر حال دنیای فناوری خوب بوده و میزان شرکت کنندگان حاضر در این رویداد نیز نشان می دهد که در حال حاضر تا چه اندازه پیگیری جدیدترین دستاوردهای دنیای فناوری برای مردم مهم است. به تازگی اطلاعاتی از میزان افراد شرکت کننده در CES 2015 منتشر شده است. طبق اطلاعاتی که به تازگی منتشر شده است ، 176,676 نفر از CES 2015 دیدن کرده‌اند که رکورد جدیدی برای این رویداد محسوب می شود.
از سال 2009 که حدود 110,000 هزار نفر در این رویداد شرکت کردند ، حوزه فناوری شاهد رشد چشمگیری بوده است. طبق اطلاعات ارائه شده 48,833 نفر از بازدید کنندگان CES 2015 از خارج از ایالات متحده آمریکا آمده بودند. بیش از 3,600 غرفه دار در این رویداد حضور داشتند همچنین 6,952 تحلیلگر رسانه های فعال در حوزه فناوری نیز در این نمایشگاه حضور داشتند. علاوه بر این هشتگ CES 2015 نیز بیش از 703,602 بار مورد اشاره قرار گرفته است.گری شاپیرو ، مدیر عامل موسسه محصولات مصرفی الکترونیکی موسوم به CEA در این رابطه می‌گوید :
ما از این رکورد بازدید جدیدی که برای CES ثبت شده واقعا هیجان زده هستیم. رویداد CES ما بهترین در نوع خود را ارائه می دهد. تجربه ای که نمی توان آن را از دست داد و همین امر باعث می شود تا افراد زیادی از سراسر دنیا در آن حضور یابند و از نزدیک شاهد فناوری های مختلف از صنایع متفاوت و نحوه تاثیر گذاری آنها بر هم باشند. رویداد CES بهترین مکان برای تجربه کار با محصولات ، خدماتی است که طی ماه ها و سال های آینده قرار است بازار را هیجان زده کنند. بطور متوسط هر شرکت کننده در رویداد CES دارای 33 ملاقات کاری و تجاری است.در سال 2014 نیز حدود 160,000 نفر از CES بازدید کرده بودند و حالا پیش ‌بینی می شود که برای سال 2016 جمعیت بیشتری نیز نسبت به سال 2015 به لاس وگاس محل برگزاری این رویداد بروند و این در حالی است که خطوط تاکسی و منوریل در این ایام واقعا شلوغ می شود. البته به گفته تحلیل گران شهر وگاس واقعا بزرگتر از قبل شده و البته خدماتی نظیر HotelTonight، Lyft و Uber نیز مقداری از بار این شلوغی خواهند کاست.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه