ایران نیک | وبلاگ | خیابان رفتن خودروهای بدون راننده گوگل   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

خیابان رفتن خودروهای بدون راننده گوگل

25 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

شرکت گوگل در چند سال اخیر به طور جدی مشغول کار کردن بر روی پروژه خودروهای بدون راننده خود است. هم اکنون به نظر می رسد که پس از آزمایش های بسیار ، این خودروها آماده حضور در خیابان های عمومی هستند. کریس آرمسن از شرکت گوگل ، اعلام کرده است که در تابستان امسال چند خودروی بدون راننده راهی خیابان های شهر می شوند تا رفتارشان در کنار دیگر خودروها ، مورد بررسی قرار گیرد. این وسایل قرار است با محدودیت سرعت ۴۰ کیلومتر در ساعت در خیابان های کالیفرنیا به تردد بپردازند.

google_driverless_car_Project

بر خلاف نمونه نهایی خودرو که در آن خبری از فرمان و یا پدال گاز و کلاج نیست ، ماشین هایی که قرار است در تابستان به خیابان ها روند ، از تمام این تجهیزات بهره می برند. در واقع گوگل قصد دارد تا رانندگانی را با این ماشین ها همراه سازد تا آنها در صورت لزوم ، کنترل اوضاع را در دست گیرند.
به گفته آرمسن خودروهای بدون راننده گوگل تا به حال نزدیک به ۱۰۰۰ کیلومتر مسیر را به صورت آزمایشی طی کرده اند و غیر از چند حادثه کوچک ، مشکل خاصی را تجربه نکرده اند. ۱۰۰۰ کیلومتر را در واقع می توان معادل ۷۵ سال تجربه رانندگی یک فرد عادی در آمریکا دانست. آرمسن در رابطه با حرکت خودروهای بدون راننده گوگل در خیابان های عمومی می گوید ما با این کار قصد داریم تا واکنش مردم نسبت به خودروهای خود را مورد بازبینی قرار دهیم و با توجه به تعامل دیگر رانندگان ، چالش های پیش رو را شناسایی کنیم.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه