ایران نیک | وبلاگ | افتتاح شبكه پهن باند قم با رياست مجلس   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

افتتاح شبكه پهن باند قم با رياست مجلس

9 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران ، استان قم به عنوان مرکز فقهی شیعه در جهان اسلام و حضور مراکز حوزوی و دانشگاهی ، دارای قابلیتها و توانمندیهای منحصر به فردی در عرصه تولید دانش ، آگاهی و محتوا و خدمات مبتنی بر فاوا است. بر همین اساس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از سال گذشته یک برنامه مدون تدوین و گروه ویژه ای را با مدیریت سازمان فناوری اطلاعات ایران و مشارکت تمامی بخشهای مرتبط با این حوزه به منظور تحقق اهداف و برنامه های پیش بینی شده در این بخش تشکیل داد.
استانداری ، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات قم ، سازمان تنظیم مقررات ، شرکتهای زیر ساخت ، مخابرات ، PAP و همراه  و همچنین موسسه های حوزوی از جمله فعالان در به نتیجه رسیدن برنامه های تدوین شده در این بخش محسوب می شوند.
این گزارش حاکی از آن است که پروژه های تدوین شده در راستای ایجاد توسعه شبکه ملی اطلاعات و تامین هرچه بیشتر استان قم در قالب یک اکوسیستم پهن باند با مشارکت بخشهای مختلف اجرایی شده است.
افزایش ضریب نفوذ دسترسی پهن باند در سطح استان مطابق با اهداف قانون برنامه پنجم ، ارتقای سرعت و کیفیت دسترسی کاربران ، محلی کردن ترافیک شبکه ، توسعه خدمات تخصصی و عمومی و محتوایی و همچنین افزایش تعامل پذیری خدمات الکترونیکی بین دستگاه های اجرایی از جمله پروژه هایی است که صبح فردا یعنی مورخه 1394/02/10 به بهره برداری خواهد رسید.

منبع : سازمان فناوری اطلاعات ایران

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه