ایران نیک | وبلاگ | سرویس جدید اپل به نام Apple Music   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

سرویس جدید اپل به نام Apple Music

24 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

شرکت اپل سرویس موسیقی کاملا جدید و مرموزی در دست معرفی دارد ، اما هنوز نامی برای آن معرفی نشده است. مارک گرمن (M. Gurman) نویسنده مشهور 9to5Mac خبر داد که نام این سرویس ، اپل میوزیک (Apple Music) خواهد بود و قرار است در کنفرانس توسعه دهندگان این شرکت معرفی شود.

Apple_Music
Apple Music بر اساس سرویس موسیقی Beats Music ساخته شده و در انتهای ماه آینده میلادی در قالب یک نرم افزار جدید و بازطراحی شده Music اپل برای کاربران iOS عرضه خواهد شد. ظاهرا نسخه مخصوص مک و اندروید آن هم در مراحل بعدی رونمایی خواهد شد.
گفته می شود که Apple Music یک شبکه اجتماعی نیز خواهد داشت. در این شبکه اجتماعی هنرمندان پروفایل اختصاصی خود را خواهند داشت و می توانند نمونه هایی از موسیقی های خود را منتشر یا محتوای تولیدی دیگر هنرمندان را بازنشر کنند. کاربران معمولی نیز می توانند این پست ها را لایک کنند و یا به اظهارنظر در زیر آنها بپردازند. البته امکانی نیز فراهم شده تا در صورت عدم تمایل کاربر، این شبکه اجتماعی به طور کامل غیرفعال شود.
گفته می شود که سرویس اپل میوزیک بر مبنای Free-Trial خواهد بود ، بنابراین مانند اسپاتیفای خدمات رایگان طولانی مدت نخواهد داشت. اپل مذاکرات فشرده‌ای را با شرکت های تولیدکننده موسیقی جهت کنارگذاشتن عرضه رایگان محصولات و ارایه پولی آنها آغاز کرده است.

منبع : The Verge

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه