ایران نیک | وبلاگ | نسخه‌ها و ویژگی‌ های موجود در ویندوز 10   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

نسخه‌ها و ویژگی‌ های موجود در ویندوز 10

24 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

طبق اطلاعاتی که شرکت مایکروسافت از ویندوز 10 اعلام کرده است ، روز گذشته به طور رسمی از تمامی نسخه های ویندوز 10 رونمایی کرده و البته زمان دقیق عرضه هیچ کدام از این نسخه ها هنوز اعلام نشده است. یکی از این نسخه ها که به شکل خاص برای کاربران معمولی تر و خانگی طراحی شده است ، ویندوز 10 نسخه خانگی نام دارد.

Windows10

از ویژگی‌های بارز این نسخه می توان توجه ویژه به نیازهای کاربران اشاره کرد. این نسخه تمام ویژگی های اصلی ویندوز 10 را خواهد داشت که شامل مرورگر Microsoft Edge ، قابلیت تشخیص چهره ، و برنامه های جهانی و کاربردی خواهد بود. این نسخه از ویندوز قرار است برای اکثر رایانه های شخصی خانگی و لپ تاپ هایی که برای مصارف شخصی از آنها استفاده می شود ، عرضه شود.
شرکت مایکروسافت در کنار نسخه خانگی ، نسخه حرفه ای را هم مثل ویندوزهای قبلی درنظر گرفته است. نسخه حرفه ای به ابزارهای ویژه‌ای که برای سازوکار فعالیت های تجاری و اقتصادی مناسب است مجهز خواهد بود و همچنین مایکروسافت با بروزرسانی های متعدد ، آن را برای مصارف حرفه‌ای به‌سازی خواهد کرد. علاوه بر اینها مایکروسافت نام ویندوزفون را که در گوشی ها ، تبلت ها و XBOX ONE به کار رفته ، رسما به ویندوز موبایل تغییرداده است.
ویندوز موبایل از گوشی ها و تبلت های کوچک ( کم‌تر از 8 اینچ ) پشتیبانی خواهد کرد و رابط کاربری آن هم مشابه ویندوزفون خواهد بود. از جمله دیگر نسخه ها و ویژگی هایی که به ویندوز 10 اضافه خواهند شد می‌توان به ویندوز10 سرمایه‌گذاری ( Windows 10 Enterprise ) ، ویندوز 10 آموزش و Windows 10 IoT Core اشاره کرد. همچنین این ویندوز جدید قابلیت های پیشرفته مدیریت و امنیت را در اختیار شرکت ها و سرمایه گذاران قرار خواهد داد.

منبع : The Verge

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه