ایران نیک | وبلاگ | پلتفرم خانگی هوآوی به نام Kirin OS   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

پلتفرم خانگی هوآوی به نام Kirin OS

27 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

بنا بر گزارش رسانه های کشور چین ، شرکت بین المللی هوآوی در حال توسعه پلتفرم نرم افزاری خود به نام Kirin OS بوده و تمایل دارد اتکای خود به گوگل و اندروید را تا حد ممکن کاهش دهد. این اخبار در حالی منتشر گشته اند که صرفا چند روز پیش گفته شده بود نکسوس بعدی گوگل را هوآوی خواهد ساخت. محصولی که برخی اعتقاد دارند یک بروز رسانی برای نکسوس ۵ خواهد بود. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. در روز دوم ژوئن ، هوآوی در شهر نیویورک یک کنفرانس خبری برگذار می کند و گفته می شود که در این روز ، شرکت یاد شده قصد دارد یک یا دو موبایل را برای بازار آمریکا معرفی کند.

KirinOS

هوآوی مدت هاست که از چیپ های Kirin در موبایل هایش استفاده می کند لذا اکنون رسانه های چینی می گویند که این شرکت بیش از سه سال است که تحقیق و توسعه پلتفرم خود را با همان نام Kirin آغاز نموده تا کم کم آن را دست کم در محصولات خانگی ، جایگزین اندروید نماید اما همانگونه که پیشتر نیز برایتان گفته بودیم ، تحلیلگران بسیاری بر این باورند که شرکت چینی ، نکسوس جدید گوگل را خواهد ساخت. محصولی که احتمالا در ماه پاییز آن را خواهیم دید و از کیفیت ساخت بالایی نیز برخوردار بوده و نمایشگری ۵.۷ اینچ به همراه رزولوشن ۲K آن را همراهی می کند.
گزارش ها و شایعات اولیه همچنین خبر می دادند که قرار است در نکسوس ساخت هوآوی ، از چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ استفاده شود. چیپستی که بارها گزارش شده بود که گرمای بیش از حد تولید می کند. از طرف دیگر شاید هوآوی تا آن زمان بتواند به یکی دیگر از محصولات جدید کوالکام دسترسی پیدا کرده و یا در سناریویی جالب تر ، از چیپست های خانگی خود به نام Kirin در نکسوس جدید بهره گیرد.

منبع : Phone Arena

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه