ایران نیک | وبلاگ | خرید مستقیم کالا در جستجوهای Google   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

خرید مستقیم کالا در جستجوهای Google

27 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

بر اساس آمار بدست آمده از وال استریت ژورنال آمادگی گوگل برای رقابت با آمازون و eBay به چشم می خورد چراکه گفته می شود شرکت گوگل قصد دارد در نتایج جستجو ، کلید خرید را اضافه کند. حال نکته آن است که وقتی با موبایل خود به جستجو بپردازید ، در کنار کلید خرید ، عنوان Shop on Google را نیز خواهید دید. پس از کلیک کردن بر روی کلید یاد شده ، به صفحه ای در گوگل هدایت خواهید شد که می توانید در آن ، سایز و رنگ محصول مورد نظر خود را برگزینید. وال استریت ژورنال اذعان می کند که گوگل قرار نیست مانند آمازون ، انبارهای خود را از اجناس پر کند و ایده های دیگری در سر می پروراند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Google_Shopping
حال برخی از خرده فروشان نگران شده اند که گوگل می خواهد رابطه مستقیم را با مشتریان در دست گرفته و آنها را از داشتن ارتباط با خریداران محروم سازد. اما از آنجایی که گوگل به هیچ عنوان تمایل ندارد رابطه اش را با خرده فروشان به هم بزند ، به فروشگاه ها اجازه می دهد تا به شکل انتخابی ، بتوانند به برنامه بازاریابی اش راه یابند. چنین حرکتی نیز به معنای آن است که در صورت درخواست از سوی خرده فروشان ، گوگل اطلاعات خریداران را در اختیارشان خواهد گذاشت.
از سوی دیگر شرکت گوگل به فروشگاه های خرده فروشی وعده داده که در صفحات خرید مستقیم ، برند آنها نمایش داده خواهد شد و در اصل همین مورد نیز باعث می گردد تا فروش آنها بالاتر نیز برود.
آنطور که پیداست گوگل آینده را در دستگاه های همراه و موبایل می بیند و برای این امر نیز دلایل خاص خودش را دارد. بزرگترین دلیل نیز اینکه در حال حاضر جستجوهای صورت پذیرفته از طریق موبایل ها ، از کامپیوترهای شخصی پیشی گرفته اند. شرکت گوگل هنوز لیست همکاران خود که محصولاتشان را از طریق جستجوی مستقیم به فروش می رساند را اعلام ننموده اما می توان انتظار داشت فروشگاه Macy ، یکی از اولین ها باشد. وال استریت ژورنال همچین خبر می دهد که قابلیت خرید مستقیم از نتایج جستجو ، به زودی و احتمالا تا دو هفته آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه