ایران نیک | وبلاگ | خرید یک شرکت مسیریابی توسط گوگل   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

خرید یک شرکت مسیریابی توسط گوگل

28 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

سرویس نقشه ای که بر روی دستگاه های شرکت اپل وجود دارد ، به هیچ عنوان به خوبی نقشه های گوگل نیست به همین خاطر ، این شرکت پس از ارائه iOS 6 با اعتماد به نفس کامل دست به حذف نقشه گوگل زد و Apple Maps را جایگزینش نمود. دقت نقشه های تهیه شده توسط اپل به هیچ عنوان به پای نقشه های گوگل نرسیدند و باعث تمسخر این کمپانی گشتند.

Apple_Maps
از همان زمان شرکت مورد بحث تلاش می کند تا کیفیت و دقت نقشه های خود را بهبود بخشد و در این راه چند شرکت را خریداری کرده است. امروز خبر رسیده که باز هم اپل در اقدامی دیگر ، دست به استارتاپ کوچکی به نام Coherent Navigation زده که در اصل تلاش می کرده تا تکنولوژی استفاده از GPS و دقت آن را بهبود دهد. MacRumors ابتدا این خبر را گزارش داده و سپس سخنگوی اپل این شایعه را برای نیویورک تایمز تایید کرده است. سخنگوی شرکت یاد شده ضمن تایید خرید Coherent Navigation ، نوشته است که اپل گاهی اوقات کمپانی های کوچک فعال در زمینه تکنولوژی را خریداری می کند و ما معمولا علاقه ای به توضیح دادن در خصوص نحوه استفاده و ارائه برنامه هایمان در خصوص این شرکت ها را نداریم.
آنطور که MacRumours گزارش داده ، پیش از خرید کامل Coherent Navigation ، برخی از کارمندان آن توسط اپل استخدام شده بودند. حال مشخص نیست که هدف شرکت ساکن کوپرتینو از خرید جدیدش ، استعدادهای موجود در این استارتاپ بوده یا تکنولوژی هایشان. همانگونه که گفتیم، اپل برای ارتقای نقشه های خود تا به حال شرکت های زیادی را به دست آورده که می توان به نام های Locationary، Embark، Hop Stop، WifiSLAM و BroadMap اشاره کرد.

منبع : The Verge

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه