ایران نیک | وبلاگ | شروع استارتاپ ویکند دانشگاه خواجه نصیر   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

شروع استارتاپ ویکند دانشگاه خواجه نصیر

28 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

پیشرفت تکنولوژی و فناوری های روز تاثیر غیرقابل انکاری بر روی زندگی شخصی هر یک از انسان ها گذاشته است. گجت ها و سرویس های اینترنتی متعدد ، روش انجام کارها را دستخوش تغییر کرده اند و زندگی را آسان تر ساخته اند. البته تحول فرآیند ها از زندگی شخصی فراتر رفته و جامعه را نیز دربر گرفته است. تکنولوژی اکنون توانسته مشکلات اجتماعی بسیاری را حل کند و محیطی ایده آل تر را برای همه ما به وجود آورد.

Startup_Weekend

این جریان به وضوح هنوز در اوایل راه خود قرار دارد و همچنان گره های بسیاری در اجتماع وجود دارد که می تواند به لطف ایده های خلاقانه و استفاده متفاوت از تکنولوژی ، بر طرف گردد. اگر شما هم با ما در این زمینه هم عقیده هستید و فکر می کنید می توانید در مسیر باز کردن این گره ها ، نقشی ایفا کنید ، شاید بد نباشد استارتاپ ویکند دانشگاه خواجه نصیر را برای آزمودن خود امتحان نمایید.
دانشگاه خواجه نصیر تهران ، از ۳۰ اردیبهشت میزبان رویداد استارتاپ ویکند خواهد بود. این رویداد ، که قرار است با تمرکز بر روی نوآوری های اجتماعی برگزار گردد ، در نظر دارد تا شرایط را به نحوی رقم زند تا شرکت کنندگان از تکنولوژی به عنوان نیرویی برای ساختن یک اجتماع بهتر استفاده نمایند. استارتاپ ویکند در ۳ روز متوالی برگزار می گردد و شرکت کنندگان این فرصت را دارند تا ایده های خود را مطرح نمایند و با کمک دیگران، نسبت به پیاده سازی آنها در این مدت ، اقدام نمایند.
در طول این ۳ روز مربیان با تجربه ای نیز در کنار تیم ها خواهند بود تا آن ها را در مسیر اجرای ایده خود یاری کنند و نکات لازم را به آن ها گوشزد نمایند.
قابل ذکر است در صورت تمایل جهت شرکت در این رخداد فناوری اطلاعات ، می توانید از طریق سایت آن ثبت نام به عمل آورید و سه روز هیجان انگیز را تجربه نمایید.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه