ایران نیک | وبلاگ | دانلود 100 میلیونی آفیس نسخه موبایل   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

دانلود 100 میلیونی آفیس نسخه موبایل

5 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

شرکت مایکروسافت برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ مجموعه آفیس را برای دستگاه های iPhone منتشر نمود که در آن زمان استفاده از این مجموعه نرم افزاری نیازمند خرید اشتراک بود و به همین علت مایکروسافت نتوانست موفقیت چندانی را در دنیای iOS به دست آورد.

Microsoft_Office
در سال گذشته پس از عرضه آفیس برای iPad ، مایکروسافت تصمیم گرفت تا محبوب ترین مجموعه نرم افزاری خود را به صورت رایگان برای iOS و اندروید در دسترس کاربران قرار دهد. همان طور که انتظار می رفت این اتفاق کاربران را به سوی آفیس روانه کرد. ساتیا نادلا ، مدیرعامل مایکروسافت ، به تازگی در حاشیه ارائه گزارش مالی شرکت متبوعش ، اعلام کرد که تعداد دانلود نرم افزار آفیس در سیستم عامل اندروید و iOS از ۱۰۰ میلیون عدد گذشته است.
در چند سال گذشته و به خصوص پس از روی کار آمدن ساتیا نادلا ، مایکروسافت تلاش بسیاری کرده تا نرم افزار های خود را با سرعت بر روی پلتفرم های مختلفی همچون iOS ، اندروید و ویندوز عرضه نماید. در حال حاضر نرم افزارهایی همچون اسکایپ ، Outlook و Word در بین ۱۰۰ برنامه برتر رایگان در اپ استور قرار دارند. در نهایت باید اشاره کرد که نسخه رایگان آفیس ، باعث بالا رفتن خرید اشتراک آفیس ۳۶۵ نیز شده است. بر اساس آنچه که در گزارش مالی مایکروسافت اعلام شد ، در حال حاضر ۱۲.۴ میلیون مشترک از خدمات ابری سرویس مذکور استفاده می کنند.

منبع : The Verge

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه