ایران نیک | وبلاگ | نرم افزار پیام رسان مایکروسافت برای آیفون   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

نرم افزار پیام رسان مایکروسافت برای آیفون

30 اردیبهشت 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

براساس آمار ارائه شده ، شرکت مایکروسافت مشغول ساخت یک نرم افزار پیام رسان موبایلی است که برای آیفون عرضه خواهد شد و نقش یک مکمل را برای Outlook Inbox ایفا می کند. جزئیات منتشر شده روی یک سایت قابل دسترس برای عموم نشان می دهند نرم افزار جدید که Flow نام دارد با این هدف طراحی شده که امکان مکالمه سریع ، روان و طبیعی را بدون نیاز به موضوع ، مقدمه و امضا که در نامه ها و ایمیل ها شاهدش هستیم برای کاربران فراهم کند تا کاربران بتوانند از طریق آن ارتباطی سریع را با لیست تماس های ایمیل خود در خارج از فضای اینباکس برقرار نمایند.

Microsoft_Messenger_For_Iphone

جزئیات مربوط به این اپلیکیشن توسط یکی از کاربران توئیتر منتشر شد که توضیحات آن را روی یک صفحه دانلود که برچسب محرمانه هم داشت ، پیدا کرد.
البته شرکت سازنده هنوز وجود Flow را تایید نکرده اما همانطور که وب سایت ZDNet اشاره کرده است این نرم افزار همان نقشی را برای اوت لوک دارد که Qik برای اسکایپ ایفا می کند. اگر به یاد داشته باشید شرکت مایکروسافت ، Skype Qik را سال گذشته منتشر کرد ، نرم افزاری سبک برای ارسال پیام های ویدئویی که استفاده از آن به مراتب ساده تر و سریع تر Vanilla Skype بود.
در مورد Flow نیز ظاهرا همینگونه است و استفاده از این نرم افزار پیام رسان با سرعت بیشتری در قیاس با اوت لوک مایکروسافت خواهد بود و می تواند مسیر را برای ورود ردموندی ها به بازار پر ازدحام نرم افزارهای پیام رسان هموار خواهد کرد.
اگر جزئیات مربوط به Flow صحت داشته باشند ، پیش بینی می شود که عملکرد آن به اوت لوک وابسته باشد و انتظار نمی رود که با یک نرم افزار کاملا مستقل روبرو باشیم. جالب است بدانید که شرکت مایکروسافت در نظر دارد نرم افزار یاد شده را نخست برای دستگاه آیفون ارائه کند و همانطور که می دانید تلاش های اخیر این شرکت برای راه اندازی سرویس ایمیلی روی سیستم عامل اپل نیز موفقیت آمیز بوده است. قابل ذکر است نرم افزار اوت لوک اوایل امسال و پس از خرید نرم افزار ایمیلی Accompli و تغییر برند آن توسط مایکروسافت برای آیفون عرضه شد و به سرعت عنوان بهترین نرم افزار جیمیل برای iOS را از آن خود کرد.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه