ایران نیک | وبلاگ | خرید یک میلیاردی Flipboard توسط توئیتر   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

خرید یک میلیاردی Flipboard توسط توئیتر

5 خرداد 1394مدیریت ایران نیکاخبار شبکه های اجتماعیدیدگاهی وجود ندارد

در این مدت اخیر شایع شده است که شبکه اجتماعی Twitter ، تصمیم به خریدن نرم افزار خبری Flipboard گرفته است و پیشنهاد خرید ۱ میلیارد دلاری خود را نیز عنوان نموده است. Flipboard می گوید که هم اکنون ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دارد ( که البته به معنای استفاده همه آنها از این سرویس نیست ) و این در حالیست که بسیاری اذعان دارند این نرم افزار ، قبلا به نقطه اوج خود رسیده و حال رشد آن در حال کاهش است.

Flipboard

شاید تصور کنید که Flipboard ، چندان هم به کار این خریدار نخواهد آمد اما توئیتر می تواند از منابع خبری نرم افزار یاد شده استفاده کرده و مهم ترین آنها را به اطلاع کاربران خود برساند. از طرف دیگر Twitter می تواند درآمدهایی از تبلیغات در Flipboard نیز کسب نماید و طبق گزارش ها ، ارزش این نرم افزار خبری از سوی سرمایه داران حدود ۸۰۰ میلیون دلار اعلام شده و در سال گذشته نیز توانسته درآمدی ۵۰ میلیون دلاری را رقم زند.
شبکه اجتماعی Twitter اکنون ۳۰۲ میلیون کاربر دارد و امیدوار است با خرید Flipboard بتواند یکی از تاسیس کنندگان آن به نام Mike McCue را نیز به کمپانی خود بازگرداند. لازم به ذکر است که McCue یکی از اعضای هیئت مدیره ی توئیتر در سال های ۲۰۱۰ الی ۲۰۱۲ بود اما به دلیل رقابت دو نرم افزار ، از توئیتر استعفا داد و از کمپانی یاد شده خارج شد.
شاید دوست داشته باشید بدانید که در ابتدا Flipboard صرفا برای iPad طراحی شده بود و در سال ۲۰۱۱ نیز منتشر شد ، سپس نسخه ی مخصوص iPhone این نرم افزار نیز عرضه شد و امروز برای سیستم عامل های Android و Windows Phone فون نیز در دسترس است.

منبع : Phonearena

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه