ایران نیک | وبلاگ | تشخیص دریافت بروزرسانی رایگان ویندوز 10   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

تشخیص دریافت بروزرسانی رایگان ویندوز 10

12 خرداد 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

با تعیین زمان دقیق عرضه ویندوز ۱۰ ، مشخص گردید که کاربران سیستم عامل های ویندوز ۷ و ۸ به دنبال روش دریافت این نسخه هستند که تا مدت یکسال به شکل رایگان ارائه خواهد شد. خبر خوش این است که مایکروسافت برای این منظور روشی ساده تدارک دیده است. اگر به سمت راست Task Bar سیستم عامل ویندوز خود دقت کنید آیکونی با نشان ویندوز را مشاهده خواهید نمود که به قسمت Notification ها اضافه شده است.

Window_10_Upgrade

این آیکون در حال حاضر به کاربران معدودی ارائه شده و ممکن است کمی زمان ببرد تا برای همه به نمایش درآید ، اما در صورتی که آن را مشاهده کردید با کلیک روی آن به صفحه در نظر گرفته شده برای این منظور دسترسی خواهید یافت. پس از ورود به صفحه مورد نظر باید گزینه Reserve your free upgrade را انتخاب نمایید. در صورت تمایل می توانید ایمیل خود را نیز جهت دریافت تاییدیه ی رزرو وارد کنید.
از اینجا به بعد دیگر تنها باید منتظر بمانید تا پس از عرضه ویندوز ۱۰ اطلاعیه ای مبنی بر آماده بودن آپگرید از مایکروسافت دریافت نمایید. لازم به ذکر است که می توانید در صورت عدم تمایل ، درخواست خود برای این منظور را از طریق همین پنل لغو کنید.
البته قابل ذکر است علاوه بر اینکه ویندوز ۱۰ حتی برای نسخه های غیر قانونی هم ارائه خواهد شد ، در صورت انجام دادن بروزرسانی فوق ، حتی پس از اتمام بازه زمانی مشخص شده ، بروزرسانی های امنیتی را از مایکروسافت دریافت خواهید کرد.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه