ایران نیک | وبلاگ | مجمع عمومی شرکت افرانت در سال ۹۴   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

مجمع عمومی شرکت افرانت در سال ۹۴

27 خرداد 1394مدیریت ایران نیکاخبار خدمات اینترنتیدیدگاهی وجود ندارد

شرکت افرانت به عنوان یکی از نام های شناخته شده در حوزه خدمات پهنای باند و دیتا سنتر در کشور ، امروز مجمع عمومی عادی سالیانه خود را در هتل آزادی تهران برگزار کرد. در این مراسم که با حضور سهامداران این شرکت همراه بود دکتر فریدون قاسم زاده ، به عنوان مدیرعامل شرکت به تشریح فعالیت های افرانت در سال ۹۳ پرداخت و در ادامه اهداف شرکت برای سال های آینده را عنوان کرد.

Afranet_Logo
مدیرعامل شرکت افرانت عنوان کرد که در حال حاضر واحد پنهای باند ، یکی از پر درآمدترین بخش های این شرکت به شمار می رود. افرانت در سال ۱۳۹۳ از این بخش ۲۹ میلیارد تومان درآمد به دست آورده که این رقم در مقایسه با سال گذشته ۷۱ درصد افزایش داشته است. دکتر قاسم زاده ضمن بیان آمار های فوق ، در ادامه سخنان خود عنوان کرد که این شرکت قصد دارد پول به دست آمده از واحد پهنای باند را بر روی خدمات مرکز داده متمرکز نماید.
خدمات مرکز داده در سال ۹۳ برای افرانت بالغ بر ۳.۶ میلیارد تومان درآمد داشته است که به گفته مدیرعامل این شرکت ، در صورت تحقق برنامه ریزی ها ، این درآمد در سال های آینده افزایش چشم گیری پیدا خواهد کرد. شایان ذکر است که شرکت افرانت در نظر دارد در اواسط سال 1394 ، دیتاسنتر ابری خود را به صورت رسمی راه اندازی نماید.
دکتر قاسم زاده در ادامه سخنان خود به تعدد مشتریان افرانت اشاره کرد و عنوان داشت که این موضوع یکی از نقاط قوت این شرکت به شمار می رود. افرانت در حال حاضر ۱۴ هزار مشتری دارد که پراکندگی آنها باعث می شود شرکت متکی به مجموعه ای خاص نباشد. در واقع اگر شرکتی تصمیم بگیرد همکاری خود را با افرانت قطع کند ، این موضوع درآمد شرکت را تحت تاثیر قرار نمی دهد.
دکتر قاسم زاده سپس به ثبت شرکت متبوعش به عنوان مجموعه دانش بنیان اشاره کرد و گفت عنوان دانش بنیان نباید تنها به شرکت هایی کوچک اعطا شود. امکاناتی که در اختیار مجموعه های دانش بنیان قرار می گیرد به شرکت های نوپا اجازه می دهد تا کسب و کار خود را گسترش دهند و به شرکت های بزرگ نیز این امکان را می دهد تا جهت جهانی شدن ، گام بردارند. وی در ادامه افزود با مذاکرات انجام شده موفق شدیم نام افرانت را به عنوان مجموعه دانش بنیان صنعتی ، به ثبت رسانیم. به چنین مجموعه هایی تسهیلات کامل داده نمی شود ، اما امیدواریم بتوانیم با دریافت وامی ۱۰ میلیارد تومانی ، بخش های جدیدی را در شرکت راه اندازی نماییم.
دکتر قاسم زاده در نهایت با اشاره به پتانسیل بالای جوانان در داخل کشور و فراهم شدن زیرساخت های مناسب ، عنوان کرد که افرانت قصد دارد طی سال های آینده ، مجموعه شتاب دهنده و پارک فناوری خود را جهت حمایت از استارتاپ ها راه اندازی نماید. مدیرعامل شرکت افرانت با اشاره به نقش مستقیم ICT در رشد ۲۰ درصدی تولید ناخالص داخلی دنیا طی سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۳ ، عنوان کرد که حمایت از استارتاپ های IT در داخل ایران ، یک ضرورت است که می تواند به پیشرفت کشور کمک شایانی نماید.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه