ایران نیک | وبلاگ | اطلاعاتی در رابطه با نسل بعدی ساعت اپل   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

اطلاعاتی در رابطه با نسل بعدی ساعت اپل

29 خرداد 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

همانطور که مدتی قبل شایعاتی از ارائه نسل بعدی Apple Watch در سال ۲۰۱۶ منتشر شد هم اکنون نیز منابع خبری از داخل شرکت اپل ، نسخه دوم این محصول را بر سر زبان ها انداخته اند. بر اساس اطلاعات جدیدی که به دست آمده اند به نظر می رسد که شرکت اپل از همین حالا در تلاش است تا قابلیت های جالبی را به ساعت هوشمند خود اضافه نماید و آن را در شکلی جذاب تر در سال ۲۰۱۶ ، در اختیار کاربران قرار دهد.

Apple_iWatch
دوربینی برای FaceTime
این دوربین قرار است در حاشیه بالای نمایشگر قرار بگیرد و برای کاربر امکان برقراری تماس های ویدیویی را فراهم آورد. البته قابل ذکر است نسخه کنونی اپل واچ تنها قادر است تا تصویری که توسط دوربین آیفون شکار می شود را به نمایش در آورد.

استقلال بیشتر از آیفون
اپل واچ ۲ از چیپستی جدید بهره می برد که به این دستگاه اجازه می دهد تا وابستگی کمتری به آیفون داشته باشد چراکه اپل واچ در حال حاضر اموری مانند ثبت فعالیت های ورزشی را به صورت مستقل انجام می دهد اما برای بسیاری از کارهای دیگر باید به آیفون متصل باشد. شرکت اپل در نظر دارد با اضافه کردن یک چیپ Wi-Fi به نسل بعدی این دستگاه این امکان را بوجود آورد تا فعالیت هایی مانند ارسال پیام و یا ایمیل به صورت مستقل توسط ساعت صورت پذیرد. البته در ادامه بد نیست اشاره کنیم که پیش از این شرکت گوگل نیز اعلام کرده بود که ساعت های مجهز به اندروید پوشیدنی می توانند به صورت مستقیم به Wi-Fi متصل شوند.

مدل های جدید
شرکت اپل در نظر دارد تا مدل های جدیدی را برای اپل واچ معرفی نماید که در همین رابطه به گفته منابع مطلع ، این شرکت در ساخت این مدل ها قرار است از مواد متفاوتی همچون پلاتینیوم و یا تیتانیوم استفاده نماید. مدل های جدید در طبقه بندی ساعت های اپل ، بین مدل های معمولی کنونی و مدل ۱۰ هزار دلاری (Edition) جای می گیرند.

عمر باتری تغییری نخواهد کرد
به نظر نمی رسد شرکت اپل تغییر چشمگیری را در باتری ساعت هوشمند خود اعمال نماید. بر اساس نظر سنجی هایی که اهالی کوپرتینو از صاحبین اپل واچ انجام داده اند ، بیشتر افراد در انتهای روز همچنان ۳۰ تا ۴۰ درصد شارژ را در اختیار دارند و برایشان هر شب شارژ کردن دستگاه ، موضوع چندان مهمی به شمار نمی رود.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه