ایران نیک | وبلاگ | معرفی نرم افزار اشتراک فایل پورتال   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

معرفی نرم افزار اشتراک فایل پورتال

6 تیر 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

نرم افزار Portal ابزاری است که با آن می توان به سادگی به اشتراک گذاری فایل ها میان رایانه و گجت از طریق امواج بی سیم پرداخت. البته هرچند که با Pushbullet هم می توانستید چنین کاری انجام دهید اما در Portal بر خلاف نرم افزار قدیمی احتیاجی به ارسال فایل به سرورهای Pushbullet و بازگشت آن به گجت ندارید ، بلکه قادرید این کار را به طور مستقیم و از طریق شبکه بی سیم داخلی انجام داده و سرعت بالاتری در انتقال فایل ها را تجربه کنید.

Portal_App

باید به این نکته اشاره کرد که عملکرد نرم افزار پورتال مشابه همان چیزی است که قبلا در AirDroid دیده ایم چراکه تنها کافیست این نرم افزار را در تلفن همراه هوشمند خود نصب کنید و در مرورگر رایانه خود نیز به آدرس portal.pushbullet.com مراجعه کرده و حالا QR Code به نمایش در آمده را از طریق پورتال اسکن نمایید ، حال پس از برقراری اتصال میان گجت و رایانه ، می توانید فایل های مورد نظر خود را از رایانه به پنجره مرورگر کشانده و در فیلد مخصوص رها کنید. با این کار خواهید دید که چگونه و در چه مدت زمان کوتاهی ، حجیم ترین فایل ها بدون احتیاج به کابل و بدون مصرف اینترنت ، به طرز شگفت آوری به حافظه داخلی اسمارت فون منتقل می شوند.
در نرم افزار پورتال می توانید فایل هایی تا حجم یک گیگابایت را به طور جداگانه از رایانه به موبایل ارسال کنید ، کاری که در Pushbullet انجامش ممکن نبود اما با این وجود ، نرم افزار پورتال بر خلاف نرم افزار AirDroid انحصارا برای انتقال فایل ها طراحی شده و در آن امکاناتی همچون نرم افزار مدیریت فایل ، پاسخ به پیامک ها و مشاهده اعلان ها را نمی بینید.
در نهایت قابل ذکر است پورتال به طور رایگان برای سیستم عامل اندروید عرضه شده و برای انتقال ساده و بی دردسر فایل ها از رایانه به موبایل یکی از بهترین ابزارهاست.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه