ایران نیک | وبلاگ | ثبت جدید سونی برای گرفتن تصاویر سلفی   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

ثبت جدید سونی برای گرفتن تصاویر سلفی

13 تیر 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

در حال حاضر گرفتن عکس های سلفی از اهمیت بالایی برخوردار است و اکثریت مردم علاقه خاصی به این نوع عکس گرفتن دارند به همین خاطر شرکت سونی اقدام به ثبت نرم افزاری جدید برای گرفتن تصاویر سلفی کرده است. اما حالا که عکس سلفی تا این حد دارای اهمیت می باشد ، سونی پتنتی در ارتباط با این مدل تصویربرداری به ثبت رسانده است و بنابر این تکنولوژی جدید شرکت سونی که در قالب یک نرم افزار ارائه خواهد شد مرتبا از صاحب دستگاه تصاویر سلفی گرفته می شود و بهترین شان را برای ما انتخاب می کند.

Sony_Self_Photo_Patent

باید به این نکته نیز اشاره کرد که در این ثبت جدید شرکت سونی گفته شده است تلفن همراه در طول روز و شب ، مرتبا از صاحب خود تصویر برداری می کند و آن را به سرورهای امنی می فرستد تا پردازش شوند. نرم افزار تشخیص می دهد که فرد داخل تصویر در چه شرایطی است و حالات چهره را تشخیص می دهد.
در واقع هدف این نرم افزار این است که تصاویر مناسب شما را انتخاب کند ، آن تصاویری که مخاطب را خوشحال و در شرایط خوبی نشان می دهد و نه آن هایی که هیچ احساسی را منتقل نمی کند. البته با استفاده از این نرم افزار می توانید در طول یک روز ، تصاویر به ثبت رسیده از چهره تان را نیز کنار هم قرار داده و یک تایم لاین برای خود بسازید.
البته نگرانی هایی در ارتباط با امنیت فضای خصوصی وجود دارد. تصور کنید روزانه ده ها تصویر از شما وارد سرورهای خاصی می شود و هیچ کس دوست ندارد تصاویر شخصی اش دست سارقین اطلاعات قرار بگیرد بنابراین باید منتظر اخبار بعدی در رابطه با این نرم افزار جدید شرکت سونی باشیم...

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه