ایران نیک | وبلاگ | توسعه نسل دوم عینک گوگل با نام GG1   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

توسعه نسل دوم عینک گوگل با نام GG1

13 تیر 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

در ابتدای سال جاری میلادی پروژه عینک گوگل به دست تونی فادل یا همین پدر آیپاد سپرده شد تا آن را در کنار بخش Nest ، به پیش براند. همین موضوع سبب شد تا سوالاتی مطرح گردد که این گجت پوشیدنی ، چه زمانی بازطراحی گشته و به عنوان یک محصول کامل به دست کاربر نهایی می رسد.
از همان زمان به بعد بود که برخی مدیران ارشد گوگل در مصاحبه های خود اعلام کرده اند اند که کار عینک گوگل به هیچ عنوان تمام شده نیست و نسخه جدید ، با افکار جدید همراه بوده و به زودی نیز اخبار تازه ای از آن به دست علاقه مندان می رسد.

Google_Glass_GG1

در حال حاضر بر اساس اسناد منتشر شده از کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا ، مشخص شده است که شرکت گوگل به شکل فعال در حال انجام آزمایش هایی در خصوص نسخه دوم گوگل گلس است. به طور کلی ، در اسناد یاد شده مشخص گردیده که نسخه جدید محصول مورد بحث از جدیدترین تکنولوژی های مروبط به Wi-Fi و بلوتوث بهره می گیرد.
در میان این اسناد موجود از نسخه جدید با نام GG1 یاد شده و جزییات زیادی نیز در خصوص ظاهر عینک گوگل در آن عنوان نشده. البته از سوی دیگر نیز می توان گفت که بیشتر اطلاعات مربوط به بخش نرم افزاری محصول هستند. هرچند صرفا عنوان گردیده که این عینک ، بر روی یک عینک مستطیل شکل قرار خواهد گرفت و از طریق یک بخش کناری نیز می توان به منوهای آن دسترسی پیدا کرد. این بخش کناری احتمالا همانند تاچ پد نسل قبل خواهد بود که در کنار عینک قرار داشت چراکه در اسناد FCC نیز گفته شده که کاربر می تواند از طریق آن به چپ و یا راست اسکرول کند.
البته به طور معمول چنین اسنادی زمانی فاش می گرندند که به زمان عرضه یک محصول به بازار ، نزدیک شده باشیم. حال همین امر گمانه زنی هایی را به وجود آورده که بر اساس آنها گفته می شود گوگل ، GG1 را تا انتهای سال ۲۰۱۵ به بازار عرضه می کند.

منبع : Theverge

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه