ایران نیک | وبلاگ | نرم افزار پشتیبان گیری Telephony Backup   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

نرم افزار پشتیبان گیری Telephony Backup

18 تیر 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

در نرم افزار های موجود در سیستم عامل اندروید امکان انجام بسیاری از کارها از جمله تهیه نسخه پشتیبان از پیامک ها و تماس های موجود در تلفن همراه از کاربر گرفته شده است. خوشبختانه برای جبران محدودیت های نام برده شده ، نرم افزارهای متعددی را می توان به کار گرفت که از جمله نرم افزارهای کاربردی برای این منظور می توان به نرم افزار Telephony Backup اشاره کرد.
این نرم افزار جدیدترین نمونه از نرم افزارهایی است که نیازهای مربوطه را برطرف می کند و به طور خودکار ، هم از پیامک ها و هم فهرست تماس های شما نسخه پشتیبان تهیه می کند. حتما برایتان پیش آمده است که به خاطر شلوغی صندوق ورودی تلفن همراه خود به صورت یکجا اقدام به تخلیه آن کرده اید اما بعدا متوجه شده اید که در میان تعداد انبوهی از پیامک های تبلیغاتی و غیر مهم چند مکالمه مهم و مورد نیاز را نیز از دست داده اید. حال با داشتن Telephony Backup قادر هستید تا حتی در صورت پاک شدن محتوای Inbox و فهرست تماس ها ، نسخه پشتیبان آنها را در منوی این نرم افزار مشاهده کنید تا دیگر هیچ پیامک مهمی را از دست ندهید.

Telephony_Backup_Android

امکان گرفتن تماس ، مسدودکردن آنها و پاسخ به پیامک ها از درون Telephony Backup هم میسر شده و می توان از آن به عنوان نرم افزار پیام رسان هم استفاده کرد. البته توصیه می کنیم از این کار بپرهیزید چرا که ممکن است در دریافت پیامک ها و تماس ها دچار مشکل شوید.
به غیر از پشتیبان گیری از فهرست تماس ها و پیامک ها ، Telephony Backup می تواند مثل Recycle Bin ویندوز آنها را مجددا در نرم افزار پیام رسانی بازیافت کند و حتی بهتر از تمامشان در قالب یک فایل اکسل خروجی بگیرد. باید به این نکته نیز اشاره کرد که تنظیمات این نرم افزار شما را قادر می سازد تا برایش دقیقا مشخص کنید که از پیامک ها و تماس های چه کسانی نسخه پشتیبان گرفته یا بالعکس از چه مواردی چشم پوشی نماید.
در پایان اگر نمی خواهید پیامک ها یا فهرست های تماس مهمتان را از دست بدهید یا حتی به صورت ساده تر دوست دارید که نگاهی به موارد پاک شده از Inbox خود داشته باشید حتما Telephony Backup را در تلفن همراه خود نصب کنید و مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد...

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه