ایران نیک | وبلاگ | بررسی صفت Alt در تگ Img   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

بررسی صفت Alt در تگ Img

25 مرداد 1394مدیریت ایران نیکترفند های بهینه سازی و سئودیدگاهی وجود ندارد

تگ Img یکی از پرکاربردترین تگ های موجود در HTML می باشد چراکه هرجا که قرار باشد تصویری در صفحه قرار داده شود بایستی از این تگ استفاده شود. این تگ دارای صفات مختلفی از جمله Alt و Src و ... می باشد که در این قسمت قصد داریم اهمیت صفت Alt و تاثیر مستقیم آن در سئو وب سایت را مورد بررسی قرار دهیم.

از نکات مهمی که همواره به توسعه دهندگان وب سایت توصیه می شود استفاده از صفت Alt در تمام تگهای Img وب سایت می باشد. دلیل این امر آن است که هر تصویر در موتورهای جستجو می باید در یک دسته بندی خاص قرار گیرد و آن موتورجستجو تصویر مورد نظر از وب سایت شما را در یکی از شاخه های مختلف به اصطلاح Index کند تا هنگامی که کاربران اینترنت در آن دسته بندی خاص جستجو کردند ، تصویر موجود در وب سایت شما و در نهایت وب سایت شما را به آن پیشنهاد دهد اما اگر شما این صفت را به درستی مقداردهی نکنید موتورهای جستجو یا تصاویر وب سایت شما را ایندکس نمی کنند و یا در یک دسته بندی صحیح آنها را ایندکس نمی کنند و در نهایت وب سایت شما و تصاویر آن از دید جستجو کنندگان مخفی می ماند !

قابل ذکر است در بسیاری از موارد این تگ به درستی استفاده نمی شود و صفات آن به درستی مقداردهی نمی شوند در صورتیکه اگر این امر به درستی صورت گیرد علاوه بر افزایش تعداد ایندکس های شما در موتورهای جستجو ، وب سایت شما مورد بازدید بیشتری قرار خواهد گرفت.

مثال :

Alt_Attribute_In_Img_Tag_Html

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه