ایران نیک | وبلاگ | تنظیم قابلیت کش کردن وب سایت   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

تنظیم قابلیت کش کردن وب سایت

26 مرداد 1394مدیریت ایران نیکترفند های بهینه سازی و سئودیدگاهی وجود ندارد

با پیشرفت تکنولوژی های  مختلف و پدید آمدن دستگاه های جدید همانند تبلت ها ، موبایل ها ، لپ تاپ ها در کنار افزایش سرعت و پهنای باند اینترنت ، حجم محتوای وب سایت ها نیر به دلیل استفاده از قابلیت های جدید و در راستای ارتقاء سطح کیفیت ، مدام بالاتر می رود.

این بالاتر رفتن حجم محتوای وب سایت ها باعث می شود تا اول اینکه در برخی از اینترنت ها و سیستم های قدیمی وب سایت شما یا دیرتر باز شود و یا بخشی از آن باز نشود و یا اینکه اختلالاتی را بوجود آورد و علاوه بر آن به عنوان یکی از موارد مهم در سئو وب سایت ممکن است رتبه وب سایت شما را پایین بیاورد.

Website_Caching

لذا پیشنهادی که معمولا در جهت ارتقاء رتبه سئو به توسعه دهندگان وب سایت می شود این است که قابلیت کش کردن محتوا را در وب سایت خود فعال کرده تا در سمت کاربر صفحاتی که یکبار لود شده اند دیگر با رفتن دوباره به همان صفحه لود نشود و تنها اگر F5 فشار داده شود و یا محتوای صفحه تغییر کند دوباره بروز شود. این قابلیت علاوه بر بالاتر بردن رتبه شما در سئو باعث می شود تا به شکل باور نکردنی سرعت باز شدن صفحات وب سایت شما در سمت کاربر بالا برود.

برای فعال کردن این قابلیت در وب سرورهای مختلف بایستی به روش های مختلف اقدام کرد که به عنوان مثال در سرورهای لینوکسی قطعه کدی را باید در فایل .htaccess اضافه کرد که می توانید کد مورد نظر ( کد بروز ) را با یک جستجوی ساده در اینترنت بدست آورید.

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه