ایران نیک | وبلاگ | راه اندازی سرویس اشتراکی یوتوب   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

راه اندازی سرویس اشتراکی یوتوب

4 مهر 1394مدیریت ایران نیکاخبار خدمات اینترنتیدیدگاهی وجود ندارد

سرویس دهنده ویدیویی یوتوب از ابتدای فعالیت خود تا به حال به صورت رایگان کار می کرده است اما در حال حاضر در نظر دارد تا خدماتی را به صورت پولی ارائه دهد.
بر اساس گزارش اخیر وب سایت Recode ، به احتمال زیاد ، در اواخر ماه اکتبر میلادی ، شاهد شروع به کار این سرویس پولی خواهیم بود. از سوی دیگر یوتوب ایمیلی را برای محتواسازان محبوب خود ارسال نموده که در آن ، ذکر گشته این افراد باید تا تاریخ ۲۲ اکتبر ، با قوانین و شرایط جدید این سرویس توافق نمایند و در غیر این صورت ویدیوهای آنها برای نمایش عمومی در اختیار کاربران ساکن ایالات متحده قرار نخواهد گرفت.

Youtube_Shared_Service
در ادامه شرکت گوگل در ایمیلی که برای سازندگان محتوا ارسال نموده ، اعلام کرده است که در جهت دادن انتخاب های بیشتر به کاربران ، تصمیم داریم سرویسی بدون تبلیغات در اختیار استفاده کنندگان از یوتوب قرار دهیم که هزینه آن را به شکل ماهانه پرداخت نمایند. چنین سرویسی ، در گذر زمان منبع درآمد جدیدی خواهد بود که می تواند مکملی برای درآمد تبلیغات شما باشد. بر همین اساس عده بسیار زیادی در حدود ۹۵ درصد از محتوا سازان ، پیشتر اعلام آمادگی خود برای حضور در این سرویس را اعلام نموده اند.
وب سایت Recode همچنین پیشنهاد می دهد که سرویس بدون تبلیغات یوتوب ، به احتمال زیاد هزینه اشتراکی معادل ۱۰ دلار را به شکل ماهانه در پی خواهد داشت. اکنون و با شرایط پیش آمده ، می توان انتظار داشت که مدیران گوگل و یوتوب در مراسم روز سه شنبه و در مراسم معرفی از نکسوس های جدید ، در مورد این سرویس نیز اطلاع رسانی نموده و آن را به شکل رسمی معرفی کنند.

منبع : Recode

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه