ایران نیک | وبلاگ | اجبار کارمندان فیسبوک در استفاده از گوشی های اندرویدی   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

اجبار کارمندان فیسبوک در استفاده از گوشی های اندرویدی

12 آبان 1394مدیریت ایران نیکاخبار شبکه های اجتماعیدیدگاهی وجود ندارد

ظاهرا در روزهای اخیر مدیران بخش های مختلف شبکه اجتماعی فیسبوک سعی بر آن داشته اند تا درک درستی از وضعیت کاربران داشته باشند. در حال حاضر هم کریس کاکس ، مدیر محصولات این شرکت که در حال حاضر در کالیفرنیا مستقر می باشد ، گفته است در نظر دارد برخی از کارمندانش را مجبور کند به جای استفاده از آیفون به سراغ تلفن های هوشمند اندرویدی بروند که دلیل این کار را هم ایجاد همدلی میان کارمندان و کاربران ذکر کرده.

Facebook_For_Android

با توجه به قیمت بالایی که موبایل های آیفون دارند ، قشر وسیعی از کاربران جهان استطاعت خرید آن را ندارند. بعلاوه باید اشاره کنیم با توجه به آمار ارائه شده توسط موسسه تحقیقاتی IDC ، سیستم عامل اصلی و مورد استفاده ی 82.8 درصد از کاربران اسمارت فون ، نسخه های متفاوت اندروید است.
البته این محبوبیت بیشتر باعث شده تا شبکه اجتماعی فیس بوک بخواهد در این محدوده بیشتر فعالیت کند و به تعداد کاربران خود بیفزاید. در حال حاضر ، نرم افزار فیسبوک برای iOS در اولویت دریافت جدیدترین امکانات قرار دارد اما با این شرایط ، احتمالا این روند تغییر خواهد کرد و مهندسان فیسبوک ، به تلفن های هوشمند اندرویدی نیز توجه بیشتری نشان خواهند داد.

منبع : Phonearena

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه