ایران نیک | وبلاگ | بروزرسانی جدید مایکروسافت بند   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

بروزرسانی جدید مایکروسافت بند

21 آذر 1394مدیریت ایران نیکاخبار فناوری اطلاعاتدیدگاهی وجود ندارد

شرکت مایکروسافت یک بروزرسانی جدید برای محصول جدید و شناخته شده خود یعنی "مایکروسافت بند" را به انتشار رسانده است که بوسیله آن می توان کنترل موسیقی در حال پخش را با خود به ارمغان می آورد. این قابلیت که به گفته شرکت مایکروسافت با استقبال مشتریان مواجه شده است ، با هر نرم افزار مربوط به پخش موسیقی روی هر موبایل هوشمندی کار می کند. قابل ذکر است دکمه های توقف ، پخش ، جهش به آهنگ بعدی و غیره ، همگی فعال اند و امکان تنظیم صدا نیز وجود دارد.

Microsoft_Band_Activity_Reminder

حال با توجه به صحبت های انجام شده این شرکت با اسپاتیفای نیز همکاری داشته تا چند موسیقی جدید برای تعطیلات کریسمس تدارک دیده شود اما جدا از این ، بند از طریق بلوتوث ، با هر نرم افزار دیگری نیز کار می کند و در کنار کنترل صدا ، شرکت مایکروسافت یکی از ویژگی های آزاردهنده اپل واچ را نیز به بند خود اضافه کرده است چراکه این بروزرسانی جدید ، اعلاناتی برای کاربرانی که مدتی طولانی نشسته اند ، می فرستد و این موضوع را به آنان اطلاع می دهد.
البته می توان به این نکته نیز اشاره کرد که شرکت مایکروسافت با دقت نسبت به سیستم اعلانات عمل کرده و کاربر می تواند آن ها را فعال یا غیرفعال کند. هم چنین گزینه ای برای افزودن بازه زمانی خواب کاربر نیز وجود دارد که دستگاه را در آن مدت ، غیرفعال می کند. مایکروسافت هم چنین اهمیت زیادی به ابعاد سلامتی بند داده است و می توان اطلاعاتی نظیر میزان کالری سوخته شده ، ضربان قلب و مدت زمان ورزش اشاره کرد.
در پایان اطلاعات مربوط به ورزش های محبوب دیگر مثل یوگا و وزنه برداری نیز در بند قرار داده شده اند و در اختیار کاربر گذاشته می شوند.
البته بروزرسانی جدید مایکروسافت ، از همین امروز برای بند 2 در دسترس قرار گرفته اما هنوز وضعیت بروزرسانی نسخه اول بند مشخص نیست.

منبع : Windows

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه