ایران نیک | وبلاگ | ورود جیمیل به نرم افزار Yahoo Mail   

وبلاگ خدمات اینترنتی ایران نیک

در این قسمت می توانید از آخرین اخبار اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های عمومی ایران نیک آگاهی کسب کنید

ورود جیمیل به نرم افزار Yahoo Mail

21 آذر 1394مدیریت ایران نیکاخبار خدمات اینترنتیدیدگاهی وجود ندارد

همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید یاهو در حدود 2 ماه قبل اعلام کرد که سرویس های ایمیل شخص ثالث نیز در نرم افزار جدید پست الکترونیکی یاهو مورد پشتیبانی قرار می گیرند. در آن زمان ، تنها سرویس های هات میل و آوت لوک ( متعلق به مایکروسافت ) و AOL از این قابلیت پشتیبانی می کردند.
اما در حال حاضر به نظر می رسد که سرویس جیمیل ( متعلق به گوگل ) یا همان بزرگ ترین رقیب یاهو ، نیز به این مجموعه اضافه خواهد شد. به لطف قابلیت های جدید این نرم افزار پست الکترونیکی یاهو ، صرفا 200 ایمیل اخیر را برایتان به نمایش نمی گذارد ، بلکه کاربر می تواند به تمام آرشیو جیمیل خود دسترسی داشته باشد.

Gmail_in_Yahoo_Mail

در همین حال و از آن جایی که کاربر در حال استفاده از حساب کاربری جیمیل خود روی نرم افزار یاهو است ، می تواند به جستجو در میان تمام حساب ها و آرشیو سرویس های مختلف پرداخت. با این همه ، نرم افزار پست الکترونیکی در کنار پشتیبانی از جیمیل ، قابلیت های دیگری نیز به ارمغان می آورد.
برای مثال به لطف سیستم مدیریت مخاطبان جدید این نرم افزار پست الکترونیکی ، به صورت خودکار دریاف کنندگان ایمیل های شما را براساس تاریخچه فعالیت تان ، دسته بندی می کند. هم چنین راهی جدید برای ورود به اکانت یاهو در نظر گرفته شده است که بدون نیاز به وارد کردن پسوود صورت می گیرد.
در پایان قابل ذکر است که سرویس جیمیل ، از امروز در هر دو نسخه اندروید و IOS این نرم افزار پست الکترونیکی یاهو نیز مورد پشتیبانی قرار می گیرد.

منبع : Engadget

با آرزوی موفقیت ، مدیریت ایران نیک

واژه های پر کاربرد
ایران نیک در شبکه های اجتماعی

ارسال نقطه نظرات

اطلاعات کاربران نزد ایران نیک محفوظ است لذا موارد الزامی را به منظور تایید دیدگاه فارسی و به درستی وارد نمایید.

لطفا همه موارد مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.

برگشت به ابتدای صفحه